University Life

The Sims 3: University Life

Simleriniz gelecek yaşamlarını şekillendirmeye hazır mı? Simleriniz yepyeni fırsatlar bulmak, sosyal olanaklardan yararlanıp kariyerlerini seçmek için üniversiteye gidebilecek. Birçok yeni sınıf aktivitesi ve eşyası ile Simleriniz yepyeni öğrenme yolları keşfedecek.

Ve üniversite yalnızca kitapları gömülüp ders çalışmaktan ibaret değil. İsterseniz bir protestoya katılabilirsiniz ya da şenliklerde birileriyle flört edip üniversite dışındaki yepyeni yerleri keşfedebilirsiniz. Mesela bowling salonuna gidip eğlenebilir ya da SimBurger’i ziyaret edebilirsiniz. Top sektirme ve sprey yapma gibi yepyeni becerileri öğrenebilirsiniz.

 Bilgiler:

Akademik Başarılar Edinin: Öğrenmek artık ilk defa göreceğiniz yenilikçi şeyler sayesinde hiç olmadığı kadar eğlenceli olacak. Simleriniz isterse kendi radyo istasyonlarını kurup okuldaki öğrencileri örgületyebilir ya da anatomi dersinde çeşitli iskeletlere gözatabilir hatta bilim derslerinde bu iskeletleri kullanabilir.

Partiye Hazır Olun: Ders çalışma üniversitede yapılan ilk şeydir ancak bazen Simlerinizin partiye de ihtiyacı vardır. Simleriniz isterlerse şenlikler düzenleyip yepyeni eğlenceli eşyaları deneyebilir. Üniversitede eğlenmek için onlarca farklı yol var.

İletişimde kal ve sosyal ağ yarat: Kendi sosyal ağınızı yaratın ve yeteneklerinizi yazıya dökün. Bir blog hazırlayın ya da video çekin. Bu tür sosyal aktiviteler sizin hangi sosyal gruba üye olduğunuzu gösterecektir.(Nerds, Rebels ya da Jocks) Bu sosyal gruplar sayesinde kendi ekibinizi yaratıp, yalnızca bu sosyal grupların sunduğu özel avantajlardan yararlanıp gelecekteki mesleğiniz için daha iyi şeyler öğrenebilir ya da birkaç yeni ”trait” kazanabilirsiniz.

Heyecan Ölçer: Gerçek yaşamda olduğu gibi, Simleriniz üniversite hayatında vereceği kararlar tüm hayatlarını etkileyecek. Örnek olarak iyi bir sanat öğrencisi Avant Garde trait’i sayesinde kendisini sokak sanatlarında eğitebilir ve duvarlara grafitiler yapabilir. Aman dikkat edin ki polislere yakalanmayın.

Üniversite, Sonraki Yaşamınız İçin de Olanaklar Sunuyor: Sim’inizin daha kısa uğraşlarla, daha fazla para ve iş imkanı kazanabileceği meslekler seçin. Eğer Siminiz grubu ile bir efsane olursa, o iş aramaz, iş verenler onu arar. Meslekler arasında Sanat profesörü, spor ajanı hatta video oyunu yapımcısı gibi birçok meslek bulunuyor.

Kasabayı ve kampüsü keşfedin: Bowling salonunu ziyaret edin ve orada flört edin. Arkadaşınızla Keith’s Karikatür Dükkanı’nı ziyaret edin. Kasabadanızda yepyeni alanlarla süslü bir yaşam var.

Görüntüler:

Video:

64 Yorum

  1. üniversitede tanıştığım kişilerle iletişim kurabiliyormuyum ? Simim biriyle aşk yaşıyodu fakat şimdi eve döndü ve ulaşamıyorum ? Yeni biriylemi tanışmam lazım?

    1. Telefondan yanında kalması için arayabilirsin. Sorularını soru cevap kısmına sorarsan hızlı cevaplar alabilirsin.

  2. ya off gerçektende benimkisi korsan ama ben indirmek istiyorum bu çok mu zor olur kaç gündür üniversitenin ek paketini istiyodumm :((( yardım edin

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir