The Sims FreePlay’e Büyük Bir Güncelleme Yolda

The Sims Mobile’ın gündeme bomba gibi düşmesiyle herkes The Sims FreePlay’e ne olacağını konuşuyordu. EA Games yaptığı açıklamayla The Sims FreePlay’in sekteye uğramadan geliştirilmeye ve güncellenmeye devam edeceğini açıklamıştı.

Beklenmedik bir şekilde uzun süredir sessiz kalan The Sims FreePlay  cephesinden sonunda bir güncelleme haberi geldi. Henüz yapılacak güncellemenin detayları paylaşılmamış olsa da yayımlanan bir görsele göre oyunun yenilenecek sürümünün evlilik ve aile bağlarıyla ilgili olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca yapımcıların görselin altına bu yılın en heyecan verici  güncellemelerinden biri yazması, güncellemenin diğer güncellemelere göre çok daha kapsamlı olacağı anlamına geliyor olabilir. Belki de The Sims FreePlay, The Sims Mobile’a karşı bir atağa kalkacaktır.

İşte görsel:

7 Yorum

 1. O kadar alanlarında tek, rakipsiz ve tekeller ki… kendi ürettikleri aynı markadan iki farklı oyunu birbirleriyle yarıştırıp kapıştırıyorlar… ‘Tek rakibimiz yine kendimiziz’ mesajı veriyorlar herhalde :)

  1. Zaten Singles’ın devam serisinin gelememesinin ve sürümden kaldırılmasının sebebi EA’nın ‘The Sims’ serisini gerekçe gösterip taklit ürün yapmaktan ötürü karşı yapımcıya telif hakkından kapatma davası açıp kazanmasıydı. Çünkü Singles her ne kadar konu olarak biraz farklı olsa da aynı kulvarda yaşam simülasyonu tarzında birbirinden farklı birden fazla oyun yapılabileceğini gösteren ve diğer rakip oyun yapımcısı firmaları cesaretlendiren bir girişimdi ve EA bunu kabullenemedi.

 2. Ea eğer isterse GTA gibi bir oyun yapabilir ama istemiyor
  GTA benzeri Sims versiyonu gibi
  İş kariyer çok geniş olacak
  Hayvanlar eklenti ile gelecek
  Mevsimler yine eklenti gelecek
  Open wold olacak
  Sims 5 ümütliyim
  Ea Sims 2,5 (sims4) bilerek geri döndü.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir