The Sims Freeplay: Money Grows On Trees? Görevi

IMG_0948
Simoleonlarınız mı tükendi? “Money Grows on Trees?” görevini Simoleon Sprout’u açmak için bitirin!
IMG_0949
Grow Some Carrots: Simlerinize hiç ebeveynleri tarafından “Para ağaçta büyümez.” diye söylendi mi? Peki, ağaçta büyüyebildiğini hayal et. Hayat daha kolay olmaz mıydı? Bir simin havuç yetiştirsin ve bu teoriyi küçük çapta test etsin.
IMG_0950
Bahçenizde bulunan “Garden Patch”e tıklayın ve “Carrots” seçeneğini seçin. 5 dakika sürecektir.
IMG_0951
Watch a Documentary: Havuçlardan az miktarda para geldi ama yeterli değil. Siminiz gerçek para ağacı ekmek istiyorsa bitki genetiğini daha derin anlamalı. Galiba bitkilerin çarpıcı yaşamlarıyla ilgili televizyonda bir belgesel olacaktı… Bazı ünlü simler tarafından anlatılan. Televizyondan bu belgeseli izle.
IMG_0952
Televizyona tıklayın ve “Documentary” seçeneğini seçin.
IMG_0953
Make Double Shot of Coffee: Simin bitki genetiği ile ilgili çok değerli şeyler öğrendi. Para ağacını üretmek için enerjiye ihtiyaç var. Peki, bu enerjiyi nereden bulacağız?
IMG_0954
Kahve makinesine tıklayın ve “Double Shot” seçeneğini seçin.
IMG_0955
Grow Watermelon: Yaptığın kahveyi al ve karpuzu büyütmek için kullan. Adı da kahvepuz olsun. Bu plan sağlam.
IMG_0956
Bahçendeki “Garden Patch”e tıkla ve “Watermelon” seçeneğini seç.
IMG_0957
Grow A Simoleon Sprout: Simlerin “kahvepuz”u yer yemez aniden zihinsel berraklığa ulaştılar. Para veren bitkiyi nasıl yetiştirebileceklerini bulduklarını düşünüyorlar. Bahçeye git ve “para filizi” yetiştir.
IMG_0958
Bahçendeki “Garden Patch”e tıkla ve “Simoleon Sprout” seçeneğini seç.
IMG_0959
Bu bitkiyi her dört saatte bir ekip para kazanabilirsin. Eğer beklemek istemiyorsan 5LP ödeyip 4 saat beklemeden de ekebilirsin. 
IMG_0960
Tebrikler!: Simoleon filizi senin tohum listene eklendi. Artık istediğin zaman Simoleon Bitkisi’ni ekebilirsin.

5 Yorum

  1. Merhaba, ben bu gorevi sanıyorum zamanında yapmamıştım.gecmış gorevlerde görünüyor. 40leveldeyım ve kayıp 4-5tane tamamlanmamış gorevım var. Bunları uygulasam sırayla tamamlanır mı acaba bılgın var mı

    1. Yanlış bilmiyorsam bir görevi yapabilmeniz içi bu görevin oyun tarafından başlatılması gerekiyor. Yani size bu görevin gelmesi gerekiyor.

  2. Merhaba ben suan görevi yapmak istiyrm adımları da tamamladım fakat kahveyi alamıyorum yapıp içiyor. Tv yi izlettim karpuzlarıda ekıyor ama herhangi başka degısık bisey olmuyor. Yardım ederseniz cok sevınırım

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir