The Sims Freeplay İçin Yeni Güncelleme: ”Party On”

The Sims 3’ün Iphone, Ipod ve Android uygulaması olan ve bedavaya indirilebilen The Sims Freeplay üçüncü büyük güncelleme paketi haziran ayı içerisinde oyunculara sunulacak. Yeni güncellemeyle birlikte doğum günü pastası ve birçok doğum günü eşyasının yanı sıra, bebekler için de birçok eşya gelecek. Ayrıca bu güncellemeyle birlikte kasabamıza bir disko ve bu diskoya ait birçok disko temalı efekt ve eşya eklenecek. Son olaraksa paketle birlikte evcil hayvanlar oyuna eklenecek. İşte bir video:

 

7 Yorum

  1. burkay konuyla ilgisi yok ama sana birşey sorucam sims 4 il gili hiç bişeler duydunmu yani kesin olarak sims 4 çıkıcakmı nasılbişey olucağı hakkında bir bilgin varmı veya

    1. The Sims 4 çıkmayacak demek yeni bir Call of Duty oyuna çıkmayacak demek gibi bir şey. Yani oyun kesin olarak çıkacak gibi bir şey. Oyunun ”Online” olacağı konuşuluyor ancak en azından 2013’ün ilk çeyreğine kadar The Sims 4’ten haber alamayacak gibiyiz.

  2. online mı oyun çok saçma olur o zmn yani sims serisi ni bozarlar sims1 sims 2 sims 3 böyle devam etti bence sims4 dü de böyle online olmadan devam etmleri daha mantılı değilmi umarım online olmaz peki sn ne düşünüyosun sence mümkünmü online olması

    1. Son yıllarda çıkan her oyun çoklu oyuncu desteği ile piyasaya sürülüyor ki The Sims 4 en az bundan iki yol sonra çıkacak. Yani tam anlamıyla ”Online” olmasa bile birçok kişinin bir araya gelebileceği çoklu oyuncu modu kesinlikle olmalı.

    1. Benden kaynaklanan yazım hatası dolayısıyla mayıs yazmışım. Haziran olmalıydı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir