The Sims Freeplay Bebek Yapmak

The Sims Freeplay’de bebek yapmak oyunun PC ve konsol versiyonu olan The Sims 3’le benzerlik gösteriyor. İşte The Sims Freeplay’de bebek yapmak için izlemeniz gereken adımlar.

 • İlk olarak Simleriniz evli olmalı ve ”Love bed” adlı yatağa sahip olmalı. Ayrıca bebeğiniz için önceden bir beşik almalısınız.
 • Simlerinizden birini uyumaya gönderin(Yatağa basıp ”Sleep” seçeneğini seçin) Daha sonra evli olduğunuz diğer Simi yatağa çağırın(Evli olduğunuz Sime basıp ”Play in Bed” deyin)
 • İşlem bittikten sonra Simlerinizi öpüştürün.
 • Bu işlemlerden sonra Simleriniz romantik sekmesinde ”Try for Baby” seçeneğini açmış olmalı. ”Try for Baby” diyerek bebek yapabilirsiniz.
 • Bebek yaptıktan sonra bebeğini büyütmek için doğum günü pastası satın almanız yeterli olacaktır.

208 Yorum

  1. Öncelikle level atlayıp oraları inşa etmelisin. Ardından belli yerlere girebilirsin.

 1. Beşiği alıp bebeği ekledim ama beşiği duvar kenarına koymuşum o yüzden diğer simsler bebeğe ulaşamıyor, bebek içinde olduğu için beşiğin yerini değiştiremiyorum yine aynı sebepten odayı da büyütemiyorum, açlıktan bakımsızlıktan ölür mü orda?

  1. Beşiği hangi duvardan tarafa koyduysa orayı bir simin geçebilceği kadar genişlet zaten 70_80civarları tutuyor aynı hatayıbende yapmışımda o yüzden biliyorum

  1. İnfant kısmında satılıyor ancak öncelikle children store’u inşa etmelisin. Ayrıca yatakta öyle bir seçenek çıkmasa dahi be romantic seçeneğini uzun süre yaptıktan sonra try for baby seçeneğine basabilirsin.

  1. Oyun ilerledikçe yeni Simler yaratabileceksin. Onlardan birini kadın yaratarak bebek yapabilirsin.

   1. Burkay yatağa yatırıom simslere tıklım bişi çıkmıo sadece onun yaptığı şeyin yazısı çıkıo

    1. Öncelikle be romantic seçeneğine bas sürekli ve sonra try for baby seçeneğine bas.

 2. Yaa benim herşey tam ama bebek olmuyor çiftlerin soyadı aynı ama olmuyor yarım edin lütfen:(

  1. önce çiftleri romantikleştir öpüştür flort falat ettir tekrar dene yatağa bas try for baby de olur

 3. ya arkadaslar benım herseyım tam besıkte aldım sureklı be romantıkte yaptırıyorum ama bı turlu bebek olmuyo bıde bu love bed hangısı yataklardan bende normal ıkı kısılık bı yatak var ?

  1. Normal iki kişilik de yeterli olur, sanırım Sim sınırına ulaşmışsın. Bu yüzden yapamıyorsun. Level atlayınca falan denemeyi dene.

 4. Love bed hangi yatak bir türlü bulamadım halbuki tüm yatakları aldım hiç birinde yazmıyor yardım edin lütfen

 5. Ya burkay abi ben 10 seviyeyim.100 den fazla görev yapmışımdır,ama görev kısmında bebek görevi hala çıkmadı.Tamam,bebek görevi çıksa children shopu açıp Beşik alıcam ama görev gelmedi.Simlerim de evli.Ne kaldı artık kaç tane görev yapcam daha fazla yaparsam çıkarmı?

 6. Berkay abi ya Bebek beşiğin içinde kaldı çıkaramıyorum çıkar seçeneğide gelmiyor napıcaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir