Yeni Windenburg Kasabasını Keşfedin!

The Sims 4 Get Together, önümüzdeki ay dışarıda grubunuzla birlikte takılabileceğiniz yeni yollar sunuyor. Doğal olarak, yeni fantastik mekanlarda. Bu nedenle Windenburg kasabasını yarattık. Daha önce görülmemiş, Avrupa tarzından etkilenmiş, daha önce The Sims 4’te görmediğiniz bir mekan.

Windenburg ile birlikte bir sürü gezip görebileceğiniz yerler, üç adet çok özel mekan, yeni mekan türleri, gece kulüpleri ve barlarda değişiklik mevcut.

paragons-selfie-640x360

The Von Haunt Estate; Windenburg kasabasında ki tarihi ve büyülü bahçesiyle birlikte en gözde müze ve turistik mekan. Büyülü bahçe denmesinin sebebi ise, bahçede oldukça büyük ve karışık bir labirent olması. Bu labirentte simleriniz saatlerini harcayabilir. Her ne kadar bu mekanı yeni kişiler devralsada, bu mekanın 100 yıl önce ki sahipleri Lord ve Lady, misafirleri eğlendirmek veya korkutmak için ortaya çıkabilir.

The Bluffs; bu mekan arkadaşlarınızla takılmak için en iyi tercih diyebiliriz. Muhteşem doğal yüzme alanları (çıplak bile yüzebilirsiniz) ve gölünün yanı sıra şenlik ateşi yakmak ve ateş dansı yapmak içinde mükemmel bir mekan. Eğer şanslıysanız Windenburg deniz canavarını görebilir, hatta yakalayabilirsiniz!

TS4_553_EP02_GROUP_ACTIVITIES_02_002-640x360

The Ancient Ruins; özel dans partileri yapmak için yaratılmış bir alan! Gündüzleri sessiz sakin, kafanızı dinlemek ve etrafı keşfedebilmek için uğrayabileceğiniz güzel bir mekan. Ancak geceleri tam tersi! DJ kabini, lazer ışınları, sahne ışıkları, sis gibi eğlenceli objelerin bulunduğu, çılgın partilere ev sahipliği yapan bir mekan.

The Café Venue; Latte isteyen? Bu yeni bar, arkadaşlarınızla birlikte bir şeyler içmek için oluşturulmuş bir mekan. Yeni barmen ve espresso makinesininde olduğu bu kafede favori içeceğinizi sipariş etmenin tam vakti. İşe gitmeden önce bir latte içmek işiniz için mükemmel bir motive aracı diyebiliriz.

TS4_553_EP02_GROUP_ACTIVITIES_03_002-640x360

Community Pool Venue; bombalama atlayışı! İstediğiniz her yerde inşa edebileceğiniz havuzlar, açık arayla Get Together eklentisinde uğraştığımız en önemli noktalardan biri. Havuzlar için oldukça eğlenceli şeyler ortaya çıkardık. Yeni havalı mekanlar ve doğal havuz dekorasyonları,havuz yolları ve oldukça kullanışlı yeni havuz renkleri mevcut. Ayrıca yeni havuz objeleri Get Together eklentisinin gözdeleri. Atlama platformuyla siminiz oldukça havalı hareketler yaparak arkadaşlarını ve diğer simleri etkileyebilir.

Gece Kulübü ve Bar Değişiklikleri; Windenburg ile üstünde çalıştığımız en önemli özellikler gece kulüpleri ve barlar. Get Together ile birlikte yeni iki çeşit mekan mevcut: Gece kulübü ve bar. İster avrupa tarzından etkilenmiş diskoteklere, isterseniz antika barlara gidebilirsiniz. Gittiğiniz zamanda dart ve langırt gibi vakit geçirebileceğiniz yeni objeler ekledik. Ayrıca haftanın her günü özel gece temasıyla, arkadaşlarınızla takılabilir, gecenin Karanlık Leydisi veya Karanlık Lordu olabilirsiniz.

Ayrıca Windenburg kasabasına 64×64 boyutunda iki adet kocaman alan ekledik.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir