Yeni Postta Bahsedilen Aileler Hakkında.

20140727-001513-913317.jpg

Bugün thesims.com’da Oasis Springs Ailelerinden bahsedilen bir yazı paylaşıldı. Burkay’ın paylaştığı üzere Calientelerden Landgraablara kadar çoğu tanıdık sima çöl kasabasında bizler ile olacak.

Bu yazının son kısımlarında 2 adet household anlatıldı. Çevirisini buraya bıraktım.

Johny Zest size tanıtmak istediğimiz ün sahibi yeni karekterlerden. Okulu bıraktığından sonra (bu bir yenilik. Eğitimsiz karekter olacak yani.) istediği şöhrete kavuşmak için stand-upçılığa başladı. Karavanında yaşayarak (Oasis Springs’de karavan olacak öyleyse) geleceğin ona ne getireceğini bekliyor.

Bu oyundaki yaşı büyük ama ergen (still newbie anlayacağınız) kadrosunda Roomiesler var. Vücutçu Jameson, Centilmen Gavin, Koltuk Patatesi (S3 Traitlerinden) Mitchell ve Zoe, kafasına koyduğu gibi yaşayan yurdum Oasis Springs kızı.

Sizlerin çabukcak biçimde oyuna başlamanız için tanıdık simalarla birlikte yeni yüzleri de getirdik. Sadece The Sims oyunlarında olduğu gibi.

Not: Metinin bazı sıkıcı kısımları kesildi. Akıcı olabilmesi için bazı yerlerde kurgu kelimeler kullanıldı.

8 Yorum

  1. Bence de ben sims 3 deki ailelerden sıkılıyordum çünkü hikayelerini falan bilmiyordum

  2. Ben şunu merak ediyorum. Sims 3 deki gibi birden fazla mekan açabiliyor muyuz? Yani sims 2 de bir tane pleasant view vardı ve bir tane daha ilk baştaki gibi açamıyorduk. Ama sims 3 de istediğimiz kadar sunset valley açabiliyorduk. Hangisi gibi olacak acaba

  3. Hayır Sims 4 de teen simler young adult,adult ve elder’lar ile aynı boyda olacağı için onu kastetmişler heralde :P

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir