Yemek Hazırlamak Artık Çok Daha Gerçekçi Olabilir!

Star Wars gününde yayınlanan Sims 4 renderını hepimiz hatırlıyoruzdur. Şimdi o fotoğrafın incelenme vaktidir. varol çek 4Bunlar ise;  Şu tabaklar ve baharat kutusu mevzusu. Bu bizi yemek hazırlamanın daha gelişeceği, yıllardır boşuna sadece dekorasyon olsun diye koyduğumuz birçok eşyanın artık iş yarar hale gelebileceğinin bir işareti olabilir. Ancak bu görüntünün render olması asıl oyunda olacağını yine de kanıtlamamakta.

Artık simimiz bir tek mutfak tezgahına mahkum kalmayabilir anlayacağınız. Sizce bu devrime hazır mıyız?

0

9 Yorum

 1. O dekorasyonlar TS3 te de vardı ancak hiçbir işe yaramıyordu. Neyse, bir ümit Çarşamba gününü bekliyoruz. =)

  0
 2. aynen bella ile mortimer üzerine olucak video büyük ihtimalle bakalım neler görücez bella sim serilerinin en güzelini sims 4 de olmuş sims 3 de çok çirkindi bella sims 2 de ortada yoktu ama heykelinde çok güzeldi sim 4 de çok çekici olmuş ahaha :))

  0
 3. Bence öncelikle muhteşem birkaç bakın, altını çiziyorum -birkaç- şehir kurmalılar. Mesela New York gibi olmalı bence ama EA de o iyilik nerdeee…

  0
 4. Çarşamba günü Goth ailesi CAS verilecek. Bu Simsin son tweetimde mevcut. Büyük ihtimalle oyun içi bişeyler olmaz =(

  0
  1. Bence üzülmeyi gerektirecek bir durum yok. Nasıl olsa önümüzdeki ay bol bol resim, görüntü ve büyük ihtimalle net çıkış tarihi verilecek. Yeni gelecek videoda Cas ekranı ile birlikte Goth ailesinin yaşamı hakkında birşeylerde görebiliriz belki.

   0
 5. biz ezelden beridir hazırız zaten…:D bence yemek kısmı daha gerçekçi olmalı…özellikle bu yemek kısmının geliştirilmesini istiyorum,çünkü ben bir aşçıyım…şaka yapmıyorum,gerçekten aşçıyım…otelde çalışıyorum…kendimi yaratıp aşçı olarak oynamak istiyorum…:) Goth değil de,Bella çok sexy olmuş…;) tam aradığım gibi bi hatun…:D

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir