Yaş Evreleriyle İlgili Yeni Açıklama

Biraz önce The Sims 4’te bebeklikten direkt olarak çocukluk evresine geçileceğini açıklamıştık. Bu bebeklik evresinin de hem infant hem de toddler evrelerinin birleşmiş hali olduğunu söylemiştik. Aslında Ryan’ın yazdığı yazıdan tam olarak bu çıkarılıyordu ancak bir başka yapımcı olan Graham Nardone olaya açıklık getirdi. Açıklamaya göre bu iki evreyi birleştirip tek bir evre haline getirmediler. Oyunda sadece Infant evresi bulunacak. Bu da demek oluyor ki toddler evresi The Sims 3: Generations benzeri bir eklenti paketiyle The Sims 4’e eklenebilir.

0

16 Yorum

 1. Bence yas evreleri TS3’teki gibi direk TS4’e gecmeliydi.Yani sahsen ben toddlerlarla vakit gecirmeyi seviyordum.Ana oyun beraberinde gelmesi gereken özellikleri sirf daha cok satilsin diye ek paketlere bölmek bana mantiksiz geliyor. :/

  0
 2. Infant ‘dan child’e atlamak çok saçma …Sims 1 ‘deki sistemi getirmişler .. Sims 1 + sims 2 = Sims 4 olmuş resmen

  0
 3. Yine olmadı :D bence her ikisinin de olması gereken evreler bunlar çünkü şimdi de toddler evresinde öğrettiğimiz şeyleri direk öğrenerek karşımıza çıkacak gerçek hayattan uzaklaşıyor olay

  0
 4. Bu iş çok can sıkmaya başladı.Oyundan daha çok kar etmek için yapmayacakları şey yok.

  0
 5. Aslında kesinlikle mantıklı geliyor.EA bu ne bekliyoruz ki.Hangi sims jenerasyonu ek paketsiz oynandı ki. EA bu özelliklerin hepsini sonradan ekleyecek. İşte toddlerlar Generations havuzlar Island Paradise’a benzer bir paketle beraber eklenebilir. Her zaman ki gibi üstün zekalı EA..

  0
  1. Bazı ek paketlerde gerekli şeyleri koydukları gibi aynı zamanda saçma saçma eşyaları da koydular. O yüzden hiç hoşlanmıyorum ek paketlerden.

   0
  1. Ana sayfada 2 tane resimli reklam var sadece ve zorla tıklayın diye gözünüzün içine sokmuyoruz bu reklamları. Ayrıca bir seneden fazladır böyle reklam sistemi =) İlla istemiyorum diyorsan AdBlocker kullanabilirsin ancak sitemizin azıcık olan gelirini de reklamlardan elde ettiğini unutma lütfen.

   0
 6. Dalga mı geçiyor bunlar bizimle ya ? Orjinal oyun almamamda ki ilk sebebsin EA ! Yuh artık. İyice yolunucak kaz sandı bunlar bizi

  0
 7. Oyundaki hosunuza gitmeyen detaylar korsan oyun oynamak bir bahane degildir.EA’nin paragoz oldugu goz ardi edilemez bir gercek ama, emege saygi dedigimiz olay burada basliyor zaten.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir