Willow Creek’teki Aileler

Geçtiğimiz Mayıs ayında Willow Creek sakinleri arasında en meşhur ikili olan Goth ailesini şöyle bir tanıtmıştık. Bella ve Mortimer’in oyuna geri döndüğü öğrenildiğinden beri, birçoğunuz çocukların akıbetini merak ediyorsunuz. Cassandra ve Alexander. Hepimiz biliyoruz ki ergenlik yılları biraz garip olabiliyor.  Ama Cassandra kesinlikle annesine çekmiş ve ”afet” olmuş. Küçük Alexander’ı da unutmayalım. Ailenin en küçük ferdi ürkütücü geçmişinin üstesinden gelip normal bir hayata yelken mi açacak yoksa ailenin korkunç bir üyesi daha mı olacak?

Goth ailesinin ününe karşın, Bob ve Eliza Pankaces en sorunlu çifti oluyor. The Sims için yeni bir ikili olan bu aile Willow Creek kasabasının en sefilleri olacak gibi görünüyor. Pancake ailesini tanıdıkça bu ikiliyi hala bir arada tutan şeyin ne olduğunu öğrenme şansı yakalayacaksınız.

 Willow Creek’in aşk üçgenini de unutmayalım. Özgür ruhlu Liberty Lee, neşeli Summer Holiday ve bilgisayar hastası Scoot oldukça garip bir arkadaş grubunu oluşturuyor. İlk başta bu üçlü arasındaki bağ bir sonuca varmayacakmış gibi görünüyor. Bakalım bu aşk üçgenindeki düğüm koptuğunda kimse mutlu olacak mı?

Şimdi en komplike ve aynı zamandan favorilerimizden biri olan Spencer-Kim-Lewis üçlüsüne göz atalım. Aklınız da bulunsun, The Sims 4’teki duygu sistemi ilişkileri de bir hayli zorlaştırabiliyor. Ne kadar büyük bir aile kurarsanız boy ölçüşeceğiniz sorunlar da o kadar fazla oluyor. İşte bu evin parçalanması: Dennis Kim ve Lydia Spencer, Alice Spencer-Kim adında bir çocuk yaptılar ancak daha sonra bu ikili boşandı. Daha sonra kızları Alice, Eric Lewis ile evlendi ve Olivica Spencer-Kim-Lewis adında küçük kızları oldu.

Alice, Eric ve küçük Olivia henüz yeni ebeveynlerinin yanına taşnıdılar. Alice’in babasının ve annesinin evine, ah! Bir de Vivian Lewis de onlarla geliyor.  Alice ve Eric bu kadar ek harcamayı nasıl karşılayabilecekler? Görünen o ki kesinlikle onları geçindirebilecek bir kariyer bulmaları gerekiyor. .Biriktirdikleri para bitmeden önce tekrardan nakite kavuşabilecekler mi yoksa elektrikler kesildiğinde kendilerini evde tökezliyor mu bulacaklar?

0

59 Yorum

 1. oyunu skidrowdan çekmek isteyenler paypal hesabıyla falan uğraşmasın herşey bitince torrent linki ekliycekler

  0
 2. torrent seçeneği çok iyi olmuş ya, part şeklinde nasıl oluyor bilmiyorum :D

  0
 3. Oyun malum ortamlara düştü ancak oyun henüz kırılamadı. Yani oyunu indirseniz dahi crack olmadığı içi oyuna giriş yapamayacaksınız. Ayrıca indireceğiniz dosyalar güvenli olmayabilir. Bu yüzden en iyisi biraz daha dişimizi sıkıp oyunu 5 Eylül’de almak olacaktır

  0
  1. Bence de en mantıklısı o 1 sene bekledik sonuçta bi kaç gün mü bekleyemicez :D

   0
 4. 9 GB ya çokmuş. Bu sabaha kadar inmez ve o zamana kadar da crack çıkar zaten :D

  0
 5. Yaa heralde siteye çok fazla giriş yapıldıği için site acilmio teog aciklandiginda da böyle olmuştu :(

  0
 6. Yardım edin yapamadım sıkıntıdan patlıcam ne yapıcağımı nereye giriceğimi bilmiyorum ve bu oyunu çok sewiyorummm

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir