TS4: Yeni Güncelleme (3.11.2015)

Bildiğiniz şeker mi şaka mı etkinliği sona erdi. Umarım Şeker mi Şaka mı Challenge’ı hoşunuza gitmiştir. Şimdi ödüllere geçelim:

* Yeni kapı, Edgar the Generous, yani yeni aslan kapımız. #TeamŞaka takımına teşekkür ediyoruz. Yeni kapıyı oyununuzda bulabilirsiniz.

* The Gumber Fesh Bow Buy Mode’da kullanıbilir durumda. Lifetime puanlarınızla Gummie Balığınızı besleyebilirsiniz.

* The Ornate Beauty sandığı buy modeda kullanılabilir durumda. Alın, açın ve sizin için özel hediyelere bakın.

* Ödüllerle birlikte Şeker mi Şaka mı etkinliği sona erdi. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Belki yakında görüşürüz.

Ama bekle – dahası mı var?

* Evet dahası var. Tamirci servisini artık gece gündüz, istediğiniz vakitte arayabilirsiniz. Tamirciler, bozulan eşyaları onarmak için en kısa sürede evinizde olacaklar. Tabii kide küçük bir meblağ karşılığında.

– Tamircileri telefon menüsünden arayabilirsiniz.
– Ayrıca tamircilerle Handiness becerinizi geliştirmek için yeni sosyal etkileşimlerde oyuna eklenmiştir.

* Hizmetçilerin tatil günlerinde çalışmaları ve normal çalışma saatlerinde evden ayrılmalarına neden olan hata giderildi.

* Aynı hizmetçiler gibi tamircilerinde geldiği zaman hiç bir iş yapmadan para alıp gitmelerine neden olan hata giderildi.

* Balıklarınızı artık akvaryumdan alabilirsiniz. Önceden akvaryuma koyduğunuz balıkları alamama sorunu veya varolan balığın üstüne ek balık koyamama sorunu düzeltildi.

Sorgu odası ve sorgu masası renkleri değişse bile düzgün işlemeye devam edecek. Önceden rengi değişince kullanılamıyordu.

4 Yorum

  1. turkce yama sorunsuz calısıyordu ama bu guncellemeden sonra calısmıyor :/ napicamm :(

    1. Eğer yamayı tekrar yaparsan sadece güncellemeyle gelen yerlerde sorun olur. Çeviriyi yakın zamanda güncelleyeceğiz. =)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir