TS1,TS2,TS3 ve Tekrar TS2

The Sims 4’ten bu hafta içerisinde gelen kötü haber sayısı epey fazla ve sonu gelmek bilmiyor :(

Geçen seferki bir haberimizde The Sims 4’de simleri iş yerinde ve okulda çalışırken göremeyeceğimizi söylemiştik. Bu haber üzerine Rabbithole olayını mumla aratacak başka bir bilgi tekrar SimGuruSarah dan geldi.

The-Sims-4_-Create-A-Sim-Official-Gameplay-Trailer-284

RabbitHole ler oyundan tamamen kalkmış ancak oyunda bir süpermarket bile yok. Evet doğru duydunuz… Genel işlem The Sims 2’dekine dönmüş. Simler işe veya okula giderken kaybolacak ve gittikleri yeri bile göremeyeceğiz. Muhtemelen fragmanlarda gördüğümüz gökdelenlere gidecekler.

Yapımcılar her zamanki gibi ilerleyen zamanları işaret ediyorlar. Kim bilir belki The Sims 4 iki yıl sonra falan güncellemelerle gerçekten The Sims 3 ün üzerindeki bir oyun olur.

0

69 Yorum

  1. Eminim elenti paketlerini de böyle az az şeyler koyarlar . Havuz ve toodlerı eminim aynı pakete koymazlar ya da create a style şimdiden 3 paket ediyor bir de diğer eksiklerle … bunları da bize 50 60 a satarlar . Artık EA iyice sömürücü oldu :/

    0
  2. Herşeyi istiyorsunuz, o olsun bu olsun şu olsun. Oyunu yükleyincede “off çok kasıyo off çok donuyo” diyede şikayetçi oluyosunuz oyunu akıcı oynamak istiyosanız ve üzerine yenilikler istiyosanız bazı şeylere göz yummanız gerekiyor. Kaldıki rabbit hole ler vardıda ne işe yarıyordu. İçi gözükse neyse. Sadece kasabada dekoratif duruyordu ve sim içine giriyordu. TS4’dede bir sürü kasaba var ve kasabalar gayetde gözü dolduruyor. Oyunun yeniliklerine baktıgınız zaman sizin su saydıklarınızın pek bi anlamı olmadıgını anlamanız gerekiyor artık.

    0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir