The Sims Stüdyoları’ndan Fragman Açıklaması

Hepimizin bildiği gibi birkaç gün önce The Sims’in resmi Facebook sayfası 14 Mayıs gününde The Sims 4 için yepyeni bir fragman yayımlanacağını açıklamıştı. Hemen hemen hepimiz de fragmanın oyunun ”canlı modu”ndan olacağını düşünmüştük ancak hayal kırıklığı yaratan açıklama yine The Sims’in Facebook adresinden gelmişti. Fragman Create a Sim ekranı odaklı olacaktı.

Ancak yapımcılar bu fragmanın hayal kırıklığı olmayacağını açıkladı. Yapımcılara göre bu fragman sayesinde CAS ekranın ne kadar geliştiğine ve birçok yeni şeyin eklendiğine şahit olacağız. Bu yeni şeylerden birinin de dövmeler olduğunu biliyoruz. Kim bilir dövmeler gibi ne detaylar eklemişlerdir? Hem hayal kırıklığı yaşayacak herhangi bir durum yok çünkü bu fragman pek fazla yeni şey sunmasa bile bir ay sonra bugün oyunun detaylı olarak tanıtılacağını biliyoruz.

5 Yorum

  1. Ben de hayal kırıklığı yaratacağını düşünmüyorum çünkü her yeni fragman -konusu ne olursa olsun- bize yeni bilgiler sunuyor ve bizi özellikle de beni oyuna daha çok bağlıyor :)

  2. Inşallah sadece Goth ailesinin giyeceği kıyafetleri giydirip bay bay demezler. Yenilikleri de gösterirler inşallah ki büyük ihtimalle böyle olur =)

  3. Zaten bende oyun görüntülerini E3 e saklayacaklarını biliyordum :D Sorun değil bence sonuç olarak bir kaç resim dışında simlerin ne kadar geliştiğine dair bir fikrimiz yok, videoda daha detaylı görebilme şansımız var :D

    Ve ben Haziranda gerçekten bizi çok şaşırtacaklarına inanıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir