The Sims Stüdyoları Çalkalanıyor!

Bugün The Sims 3 ve The Sims 4 için oldukça kötü haberler geldi. Öncelikle The Sims 3’ün ve The Sims Medieval’ın yapımcılarından biri olan ve oldukça başarılı bir kişiliğe sahip olan SimGuruBrit daha sonra ise The Sims 4’ün yapımcılarından biri olarak açıklanan SimmerLauren, EA Games’ten ayrıldığını duyurdu.

EA

Bu kişilerin yanı sıra The Sims 3 ve The Sims 4 için konsept görüntüleri çizen bir sanatçı da ”The Sims 4’ün çok kötü idare edildiği”ni bahane göstererek The Sims 4 ekibinden ayrıldı. Aynı zamanda sözlerine EA Games’in The Sims 4 için yeni yapımcılar bulması gerektiğini ve ortaya çıkan bu istifaların çalkantıların yalnızca yarısı olduğunu açıkladı. Bakalım gelecek günlerde yeni istifalar olacak mı?

11 Yorum

  1. The Sims 4 güzel bir oyun olmayacak buraya yazıyorum. EA’dan güzel bir oyun beklemek şapşallıktır :D (İstisnalar olabilir)

  2. Sims 4 bitti artik yapimcilar bile oyunun kotulugunden ve ilgilenilmediginden istifa ediyolar yaziklar olsun guzelim sims seriaini mahvettiler

  3. Sims serisi mahvoldu yapımcılar bile oyunu çok kötü buluyor abicim madem yapıyorsunuz doğru düzgün olsun 2-3 sene bile beklerim yeter ki oyun güzel olsun siz ise mahvedip işten çıkıyorsunuz

  4. Neden oyunu hemen bitti mahvoldu diye yargılıyorsunuz ? Sims 4 1-2 aylık proje değil biliyorsunuz kaç senelik proje ve bu proje altında çalışan yüzlerce kişi onlarca tasarımcı var.İki üç kişi gitti diye oyun neden bitsin belki yeni fikirlerle daha iyi kişiler gelicek.Belki bu kişiler Sims 4 projesinde bile çalışmıyordu kim bilebilir ? Hiç bir oyun bir kişi ile yürümediği gibi bir kişi ilede bitmez arkadaşlar oyundan boşa umudunuzu kesmeyin.

    1. Katılıyorum, sonuçta The Sims serisinin hayran ve oynayıcı kitlesi yüksek, EA riske atmaz.

  5. Valla sims 3den güzel olamayacak sims 3’e bayılıyorum bu sims4 sims3 kadar olamaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir