The Sims Cephesinde İşler İyi Gitmiyor

Oyunun çekirdeğini oluşturan bazı özelliklerin eksikliği ile satışa çıkan The Sims 4, yapımcıların başını ağrıtmaya devam ediyor. The Sims 4 çağımızın gerisindeki bazı teknik özellikleri ve grafikleri yüzünden The Sims 3’e göre her incelemede ortalama 20 daha az puan alıyor. Bu da oyunun açıkça serinin üçüncü oyununa göre başarısız olduğunu ortaya koyuyor.

Bu başarısızlığın yanı sıra oyunun satışları da The Sims 3’e göre geride kalmış durumda. Öyle ki The Sims 3 çıkışından birkaç önce sızmasına rağmen 2009’un en çok satan oyunu ünvanını almayı başarmıştı ancak The Sims 4’ün ilk beşe bile girebilmesi oldukça güç görünüyor.

Eğer gelecek eklentilerle yapımcılar oyunu muazzam derecede iyileştiremezse gerçekten The Sims 5 diye bir oyun olmayabilir. Olsa bile The Sims 4 kadrosunda bulunan birçok yapımcı ile yollar ayrılabilir

0

25 Yorum

 1. Onu bunu bırakıyorum da rüyamda bu başarısızlığı yüzünden hiç paket çıkarmamaya karar verdiklerini gördüm çok üzücüydü :D

  0
 2. Bence şu an hiç bir eklenti paket olmadığı için böyle kötü geliyor. Geçen sims 4ten çıkıp 3ü oyniyim dedim hiç güzel gelmedi açıkçası.

  0
 3. Oyunu 3 gün üst üste oynadım ve artık oynamayacağım. Çok sıkıcı.
  Oyunu gömmek için kendimi yormayacağım bile. Gerçekten çukur bir oyun.
  EA bu kadar sıçabilirdin ancak.
  En az 3 ek paket gelmesi lazım oyun diyebilmem için. Tabi ki 5 kuruş vermeyeceğim hiçbirine :) Kendini yolduranlar ve EA’nın bi tarafını kaldıranlar düşünsün.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir