The Sims 4’ün Yüklenme Ekranı Tekrar Değişiyor!

The Sims 4’e 16 Temmuz günü gelmiş olan güncelleme ile oyunda birçok görünüş değiştiren yenilikler oldu ve bazıları Simmer’lar tarafından sevilmedi. Bunlardan birisi de yüklenme ekranı. SimGuruFrost Twitter üzerinden ağustos ayında gelecek olan güncelleme ile yüklenme ekranını değiştireceklerini söyledi ve yeni ekranın fotoğrafını bize gösterdi.

 

20 Yorum

 1. Merhabalar Sim Dünyası ekibi. Hepinize bu emekleriniz için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Şahane bir site yapmışsınız ve düzeni de gayet güzel oturtmuşsunuz. Fakat Türkçe Yama konusunda hayal kırıklığı yaşamaktayım. Sizide gayet anlıyorum onlarca DLC çevirdiniz. Bunun bende farkındayım fakat benim fikrim, bu işi ”bu site içerisinde” gönüllü olan başka çevirmenlere -kontrollü veya kontrolsüz-devretmeniz. Böylece çok kısa bir süre içerisinde bu döngüye dönmüş olur ve eksik kalan DLC’lerde tamamlanmış olur. Sanırım işinizde gücünüzde olan insanlarsınız, bu nedenle de lütfen benim fikrimin üstüne düşmenizi öneririm. Tekrardan teşekkürler Sim Dünya’sı ekibi!!

  1. Bu fikre bende katılıyorum ancak ne mesaj yazdıysam olumlu yada olumsuz bir dönüş alamadım sanki yama kısmı ebediyen terk edilmiş gibi 😥

   1. Şu yorumun altına çevirmen istesem, nereden baksan 15 tane çıkar. O 15’in içinden en az 3 kişi bile çıksa seasons, get famous ve island living, 2 ayda çevirilir. Keşke son kez dinleseler :)

 2. Site’nin ziyaretçi sayısı düştü diye adamlar çeviriyi durdurdu bence yoksa çoktan yapmışlardı işlerine gelmiyor sizin yeriniz’de olsam oyunu ingilizce oynardım bunlara kendinizi neden muhtaç ediyorsunuz ki Allah’tan bir ingilizce öğrenmişler onun’da havasını atıyorlar zaten sanırsın dünya’da birtek bunlar biliyor :)

  1. Uzun zamandır yorum bile yazmıyordum ama şu “yama dilencileri” canımı sıktı.
   Şimdi başa dönelim. Bu site kaç yıldır ayakta ve kaç yıl boyunca “İngilizce bilmeyenler” için yama yapıyorlardı. Bildiğiniz ücretsiz, hayrına yapılmış bir yama. Ama yamanın olduğu sayfanın altına gelen yorumları bir okuyun lütfen. Teşekkür eden, minnet duyan insan sayısı o kadar az ki. Durmadan hakaretvari söylemler ve suçlamalarla yama ekibinden “dinlenilen” bir yama var.
   Bakın arkadaşlar, kimse size Türkçe yama yapmak zorunda değil. Kimse size tam tarihini verip yamayı da yetiştirmek zorunda değil ki siz bundan, bu durumdan şikayetçi de olamazsınız. Sonuçta para veriyor musunuz veya ekibe katkı da bulunuyor musunuz? Bunları yapmadığınız sürece yama için yazdığınız “o söylemler” boşuna. Size tavsiyem gidin buraya her gün ” Yama nerede ya artık! Yapmayacaksınız, söyleyin. Bir İngilizceniz var diye havasını atıyorsunuz.” yazacağınıza o “havalı” İngilizce’ye bir öğreniverin. Bahane de sıralamayın, nereye baksanız İngilizce öğrenmeniz için gereken materyal mevcut.

   1. Bu insanlara türkçe yamayı çıkaracaklarını söylüyorlarsa eğer yapmak zorundalar ne hakları var’da bunca insanı kaç aydır bekletiyorlar en ufak bilgi bile yeter ama onu bile yapmıyorlar ayrıca ingilizce öğrenmek o kadar kolay değil gelip burada boş boş konuşma elde imkan olsa zaten kimse minnet etmezdi “yama dilencileri” kelimesini sana yakıştırıyorum ben simdünyasının yalakası

    1. İlk olarak “Sim Dünyası Yalakası” demen çok eksik bir söylem. Eğer beni önceden de biliyorsan SimDünyasını övmediğimi hatta arada sert bir şekilde eleştirdiğimi de bilirdin. Bu yüzden bu noktadan beni vurman başta hata oldu. İkincisi “Türkçe yama çıkaracaklarını söylediler çıkarmak zorundalar.” çok saçma bir söylek. Biri bir şeyi söyledi diye yapmak zorunda olsaydı inan bana şuan yaşamıyor bile olabilirdik. Ayrıca ben söz verdiklerini de hatırlamıyorum. İngilizce öğrenmek kolay bir şeyde değilse ve Türkçe yama çıkmıyorsa oyununa ya oynama ya da git para ver yaptır birine yamayı her güncellemeden ve her paketten sonra mümkünse.
     Ayrıca küçük bir hatırlatma “Yama dilenciler” lafıma gocunduysan demek ki zamanında sende bayağı bir dilenmişsindir.
     Bue :D

     1. Klavye başına geçip erkeklik yapanlardansın sende yaşın en fazla 15’dir ha yok ben velet değilim diyorsan o zaman beyin 8-9 belli ki :) yazdıkların senin olsun kopyala bir yere not et gün gelir başkasına yazar erkeklik yaparsın :)

   2. Ne kadar Hoşnutsuz bir söylemdir yama dilencileri demek. Yama yapmak zorunda değil diyorsunuz da kimse hiç bir şey için zorunda değil ona bakarsan . ayrıyetten yamayı ücrettli bir şekilde yayınlasınlar donete atalım gerekirse bu konuda da bir cevap yok
    İnsanlar küfür etmiyor hakaret etmiyor sadece beklentilerini dile getiriyorlar bu sizi neden rahatsız ediyor, neden bu denli aşağılayıcı bir cevap verme durumundasınız. Ayrıyetten herkes ingilizce bilmek durumunda olmayabilir ben sahsen 28 yaşındayım çat pat anlıyorum metinleri kendi dilimde oynamak daha keyifli geliryor bu yaştan sonra git ingilizce öğren mi diyeceksin anlamadım sizi
    Yorumlarınızı daha sakin bir üslüpta yazmanızı öneririm

    1. İlk olarak SimDünyası çalışanı değilim ve kimseye bağlı olmayan bir birey olarak kendi fikrimi belirttim.
     Şu yukarıda ki “Yama yapmak zorunda değil… kimse birşey yapmak zorunda değil o zaman.” kısmına değinmek istiyorum. Kimse zaten bir şey yapmak zorunda değil fakat çalışmazsak hayatımızı devam ettiremeyeceğimiz için çalışıyoruz veya sevdiklerimiz bizden uzaklaşmasın diye onları kırmamaya çalışıyoruz. Bu bağlama baktığımda SimDünyası Ekibinin yamayı yapma zorunluluğu olacak bir sebep göremiyorum. Onlar bunu hayrına yapıyorlardı. Zaten zamanında derslerinin yoğunluğu, zaman bulamama, çalışmaktan ilgilenmemek sorunlarından bahsettiler. Fakat bunu çoğu kişi bilmesine rağmen hala sanki bir zorunluluklar varmışcasına ekibi suçluyor. Beklentileri getirmek “Yama keşke gelse, yama ne zaman gelecek…” gibi kalıplara yapılır. Fakat insanlar hakaretvari, bilmişçe ve körü körüne konuştuğunda beklentilerini dile getirmiş olmaz.
     Ha birde insan 28 yaşından sonra bir dil öğrenemeyecekse, bir şeyleri yapma zorunluluğu yoksa mümkünse daha fazla şu gezegenin” değerli” oksijenini tüketmesin, Mars’a gönderilen deneklerin yanında oraya gönderilsin. Daha fazlasını yazmayacağım sizi ve sizin gibileri daha fazla yermemek için.

     1. Cevabına şaşırmadım bu zihniyetin ile sana hayatta başarılar dilerim 👌

     2. Yazdıklarınla zaten seviyeni ortaya koymuşsun çok komiksin gerçekten 😒

     3. Bence kimse İngilizce veya bir yabancı dil öğrenmek zorunda değil bilse bile bir oyunu kendi dilinde oynamak isteyebilir yani sonuçta ne kadar başka bir dili bilse de oyunu tamamıyla anlamayabilir bu yüzden de hiç kimse bir dili bilmiyor diye kötü yargılanmamalı ve de bence kimse bir dil bilmiyor diye bu dünyadaki oksijeni tüketiyor sayılmaz .Herkes bu dünyada yaşamayı hak eder ne olursa olsun.

 3. gercekten cevap verme tenezülünde bulunmuyorsunuz en azından bir acıklama yapsaydınız anlıyorum işiniz gücünüz var kım nasıl nerde ne sartlar altında yaşıyor basından ne geciyor bılemeyız ki buradaki arkadaslarında mazaretleriniz karsında anlayışlı olacagını dusunuyorum en azından bi acıklama yapın beklemeyelım

 4. Neyseki ingilizcem var.Bu çevirilere hiç gerek duymadım sims serileri içerisinde

 5. Yaptığınız yama sims 4’e gelen güncellemeler ile birlikte kullanılmaz hale geldi şuan, şu ana kadar yaptığınız çeviri ve emekte haliyle boşa gidiyor.
  Yama yapmayı durdurdunuz açıklamada yapmıyorsunuz ve yamayı yeni gelen güncelleme ile birlikte birlikte entegre etmiyorsunuz , eğer yama yapmayı bıraktıysanız da minik bir açıklama ile bu durumu bir açıklağa kavuşturabilirsiniz diğe düşünüyorum

 6. Ya cidden istemiyor bazıları dileniyor …. Düzgünce İsteyene lafım yok…..

 7. Yamayı yapmak zorunda değiller yapmazlarsa üzülürüz diyim. Okuyorlar bu yorumları onaylanarak gidiyor sonuçta değilmi? :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir