The Sims 4’ün Yeni Kuş Bakışı Harita Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde The Sims 4’teki kuş bakışı harita stillerinin değişebileceğinden bahsetmiştik. Nitekim de öyle oldu. Mavi ve yeşil renk ağırlıklı kuş bakışı haritalar kaldırılıp yerine tamamen renkli yeni haritalar getirildi.

Ancak kuş bakışı haritaların bu halleri bile oldukça hayal kırıklığı yaratıyor. Çünkü haritalar değişecek dendiğinde herkes TS3’tekine benzer animasyonlu haritalar umut etmişti ancak bu umutlarımız boşa çıktı. Maalesef, haritalarda hala tek bir animasyon bile yok. Sadece eski haritanın renklendirilmiş hali.

İşte kasabaların renkli halleri:

Magnolia Promenade
Magnolia Promenade
Newcrest
Newcrest
Oasis Springs
Oasis Springs
Willow Creek
Willow Creek
Windenburg
Windenburg

Not: Granite Falls kasabanın kuş bakışı görüntüsüne henüz ulaşamadık. Ulaşır ulaşmaz ekleyeceğiz.

7 Yorum

  1. Sims 3’deki gibi bir harita olmayacağını tahmin edebiliyordum zaten. O yüzden beklentimi çok yüksek tutmamıştım. Daha renkli cıvıl cıvıl olmuş, hoşuma gitti. Sadece Magnolia’yı beğenmedim.

  2. Çok güzel olmuş bence. Zaten haritalar değişecek dediklerinde ben daha kötü bir şey hayal etmiştim. Renklendirmeler baya iyi olmuş. Çünkü diğerleri renksizdi ve canımı sıkmaya başlamıştı.

  3. Oyunu hala adam etmeye çalışıyorlar ya inanamıyorum. Ergen sims fanboyları için yapılan ve hiç özen sarfedilmemiş bir oyun. Verilen paranın beş kuruşu bile değmez.

    1. Güncelleme almayan bir oyun gördün mü? Oyunu düzeltmeye çalışmaları sanki kötü birşeymiş gibi konuşuyorsun, Sims 3’ün toparlaması kaç yıl aldı hatırlatırım.

  4. Genel olarak güzel gözüküyor bu şekilde olması seçilecek arazinin nasıl bir yerde olduğu anlaşılıyor. Mevsimler veya başka etkileyecek bir ek paketi çıktığı vakit worldler sims 3 sistemine döner açık halini denmişlerdir bunlar, ea bunun burası

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir