The Sims 4’ün Yeni Eşya Paketinden Son Haberler

Önümüzdeki altı ay içerisinde satışa çıkması planlanan ve The Sims 4’e “örgü” temalı eşyalar & kıyafetler getirecek olan yeni eşya paketinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte tamamen The Sims topluluğunun isteği ile şekillenen bu paketten son bilgiler:

  • Sadece örgü ile yapılabilecek olan kıyafetler, çoraplar ve diğer aksesuarlar CAS ekranın kilitli olarak gözükecek. Böylece oyuncular bu kıyafetleri önceden görüp kilitlerini açmak için motive olacak. İşte örnek görüntü:

  • Yine oyuncular tarafından seçilen bir eşya olan “sallanan sandalyeler” de oyunda kendilerine yer bulacak. Bu özellik henüz geliştirilme aşamasında olduğu için bu eşya hakkında konuşmak için biraz erken olsa da yapımcılar bu sandalyenin kendisine özel birçok etkileşime sahip olacağını açıkladı. Mesela yaşlı Simler bu sandalyede sallanırken geçmişi yad edebilecek.
  • Oyuna eklenecek bir diğer önemli özellik ise “Plopsy” adındaki bir satış platformu. Bu platform üzerinden ördüğümüz kıyafetleri istediğimiz fiyattan satışa çıkarabileceğiz ya da halihazırda başka Simler tarafından satılan kıyafetleri satın alabileceğiz. Ayrıca yapımcılar bu sistemin ressamlık gibi başka beceriler ile de çalışacağını söylüyor.
İşte Plopsy’nin logosu

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir