The Sims 4’ün Yarın Yayımlanacak Videosu İçin Demo

0

22 Yorum

  1. Sims 2’de ki evlerine pek benzemiyor değil mi? Ancak kuvvetle muhtemel onların evi olacak. Antrede bella, kaldırımda ise mortimer var. :)

   0
 1. Arkada apartman yok yalnız. Bizi kazmışlar. Sadece güzel vadiler ve dağlardan başka bir şey yok arkada. Alın size Sunset Valley, The Sims 4 Style demezler inşallah

  0
 2. Şahsen ben Çarşambay’ı sadece detaylar ve mobilyalar için bekliyorum çünkü evlerin dış görünüşü hakkında hiçbir profesyonelliğim ya da alışkanlığım yoktur, ancak iş mobilyalar ve aksesuarları eklemeye gelince deliriyoruğğğmm! Ve, büyük ihtimalle bu yapılacak evler gerçek şehirde de olacak. Ayriyeten bize geçen videoda şehir görüntüsü gösterdiler, şimdi şehirin Ş si bile yok! EA hayal kırıklığı yaratmada bir numara gerçekten. Kendisini her zaman ayakta alkışlıyorum ve havuzları bekliyorum. Böyle hafif hamurumsu veya soft görünümü olan bir oyunda su animasyonları biraz garip olabilir sanki. Efe, Burkay, Elif, siz neler düşünüyorsunuz?

  0
 3. 9 saniyelik bir video dan Apartman olup olmayacağını anlayamayız doğrusu. Yarın’ı bekleyelim lütfen. Ayrıca CAS da ki binalar vardır oyunda yoksa CAS videosuna koymazlardı. Sizce?

  0
 4. Yalnız fark ettiniz mi bilmem, build/buy mode kısımlarında yukarıda ‘Save’ tuşu da var. Bunu, Sims 3’ün sürekli hata vermesine ve artık gelen şikayetlere bağlıyorum. EA’nin şikayet kısmında bu konu epey fazlaydı, ev yapılıyor ve kaydedemeden hata veriyordu. Bence bu durumun etkisi var.

  Haber için teşekkürler.

  0
 5. Ayy aynen ya code 12 error falan dediğinde beynimden vurulmuşa dönüyodum Sims 4 de yapmazlar bunu inşallah

  0
 6. Kasabada şehir olmadığını nereden çıkardınız sanki kasabanın 4 bir yanı şehir olacak diye bir şey yok bir tarafı şehir bir tarafı vadidir yani.

  0
 7. Oyundaki binaların yapısı New Orleans mimarisi temel alınarak oluşturuldu. Orada ne varsa oyunda da o olacak. Konsept tasarımlara göre bu seferki kasaba değil şehir olacak.

  0
 8. Late nighttaKi kasaba gibimi mi acaba bir bi tarafı şehirleşmiş apartmanlar köprüden karşısı ise tamamen farklı yeşil doğa köy gibi işte:D

  0
  1. olabilir çünkü sims 3 kümes hayvanlar çıkadırlar
   yeni hayvanlar geldi zaten

   0
 9. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Sanırım Amerika saatiyle yayınlanacak video. 10 saat fark var Türkiye’yle amann :D

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir