The Sims 4’ün Türkçe Yaması Tamamlandı

Uzun bir süredir Technogame ekibi tarafından hazırlanan The Sims 4 Türkçe yama çalışması nihayetinde sonuçlandı. Böylece artık tüm Türk Simseverler bu yamayı kurarak oyunu tamamı Türkçe bir şekilde oynayabilecekler. Ancak The Sims 4’ün son güncellemesi yani 1.63 güncellemesi oyununuzda kuruluysa oyunda bazı eksik ve bozuk metinler de yer alacak. Yani tam bir performans için 1.62 güncellemesinin kurulu olması gerekiyor ancak yine de 1.63 güncellemesine sahip olanlar da yamayı kurabilecekler. Yama sayfasına ulaşmak için aşağıdaki resme tıklamanız yeterli olacaktır.

sims4[1]

0

10 Yorum

  1. Bence Türkçe olması hem gereksiz , hem de iyi bir çözüm olmuş. Bazı Simmer’ların kardeşleri falan oluyor oynamak istiyor bu konuda iyi olmuş :D İngilizce oynamak bence daha avantajlı, bilmediğimiz kelime falan oluyor ama öğrendiğimizde aklımızda kalıyor. Sonra hatırlıyoruz işte ben bu kelimeyi Sims’te oynarken öğrenmiştim çok iyi hatırlıyorum falan. Bana kalırsa bilseniz de bilmeseniz de İngilizce oynayın.

    0
  2. bu Türkçe yamayı yapanların ellerine sağlık kutluyorum onları oyunu aldığımdan beri belki bir belki iki kere oynadım yamayı indirdikten sonra hunharca sims oynamaya basladım :D sims 3 tede yama vardı ama anlamsızdı sims 4 tamamen Türkçe bütün sorular onların açıklaması çok süper olmuşş bravooo

    0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir