The Sims 4’ün Resmi Sitesi Aktif Hale Geldi!

Bugün içerisinde yayımlandığımız haberde 6 Mayıs’ta yani gelecek pazartesi The Sims cehpesinden çok önemli bir duyurunun geleceğinin bilgisini sizlere iletmiştik ve bu duyurunun The Sims 4 olma ihtimalinin hiç de az olmadığını söylemiştik. Biraz önce gelen haberlerse bu ihtimali iyice güçlendiriyor. Yani pazartesi günü The Sims 4’ün duyurusunun gelme olasılığı artık oldukça yüksek.

Oyunun şu an beta aşamasında olma ihtimali bile bulunuyor.

Peki bunu neye dayanarak söylüyoruz? Biraz önce yaşanan bir gelişmeyle The Sims 4’ün resmi web sitesi olacak olan www.thesims4.com kullanıma açıldı. Henüz birkaç saat öncesine kadar kullanıma açık olmayan siteye girdiğimiz zaman otomatik olarak ”The Sims Portal” adlı sayfaya yönlendiriliyoruz. Muhtemelen pazartesi günü gelecek olan duyurudan sonra bu site The Sims 4 haberleri ile dolmuş olacak. The Sims 4’ün resmi sitesine ulaşmak için resme tıklamanız yeterli olacaktır.

3 Yorum

  1. bişey dicem o logoyu nerden uydurdunuz ve bence bu imkansız gözüküyor sims 2 son eklentisi çıktığında duyurulmuştu sims 3 ama sims 3 ün daha 3 eklentisi daha var duyurulmuştu ama çıkmadı nasıl sims 4 duyurulsun

    1. Ama The Sims 2’nin eklenti paketi sayısı The Sims 3’üne göre oldukça azdı. Bu arada logo bizim tarafımızdan yapılmadı, internetten bulduk.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir