The Sims 4’ün Kapalı Betası Başlıyor!

EA Games, resmi sitesinden yaptığı bir açıklama ile The Sims 4 ve birkaç popüler oyunun daha kapalı betasına başlandığını duyurdu. Hatta bu betalar için gönüllü oyuncu seçme işlemlerine dahi başladılar. Oyuncu seçme işlemleri 28 Mart tarihinde sona erecek ve ardından 21 Nisan’dan 22 Mayıs tarihleri arasında kapalı beta yapılacak. Madrid’de yapılacak olan betaya maalesef ana dili Türkçe olan insanlar katılamayacak.

content0[1]

Böylece oyunun Nisan ayı içerisinde oynanabilir bir hale geleceğini anlayabiliyoruz. Yani Nisan ayından itibaren oyun hakkında yayımlanan bilgiler ve görüntüler muhtemelen artacaktır.

0

6 Yorum

 1. Büyük bir ihtimallede Temmuz gibi çıkacaktır en kötü ihtimal Ağustos olur çünkü Eylül-Ekim-Kasım oyun ayı olarak geçiyor EA’de FİFA,BF veya Medal Of Honor ve gelirse birde NFS oyunu gelicek sırasıyla.O sıraya Sims 4 ü sokmayacaklardır daha iyi bir satış yakalamak için daha erken çıkaracaklardır bence.

  0
 2. Burkay oyunun temmuz gibi cikma ihtimali varmi yada haziran bu bilgi ne demek oluyo tam olarak

  0
  1. Oyunun Sonbaharda çıkacağı açıklandı. Sanmıyorum yaz aylarında çıkacağını.

   0
 3. Neden acaba ana dili Türkçe olanlar katılamıyor çok kötü oldu. En azından iyi haber oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinicez. Teşekkürler Burkay!

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir