The Sims 4’ün İlk İnceleme Puanları Yayımlandı

Dünyaca ünlü oyun siteleri The Sims 4’e verdikleri puanları duyurdu. İlginç olan şey şu ki oyun dünyası ikiye ayrılmış durumda. Bazı siteler The Sims 4’ü çok beğendiklerini açıklarken bazıları ise oyunun beş para etmez olduğunu açıkladı. İşte bazı örnekler:

09-06-14_3-15 PM
Sim Dünyası özel incelemesinin yakında yayımlanacağını hatırlatalım.

Vandal Online – 9.0
Softpedia – 8.0
Eurogamer Italy – 8.0
3DJuegos – 8.0
Meristation – 8.0
Everyeye.it – 7.8
Game Revolution – 7.0
Cheat Code Central – 6.6
The Escapist – 5.0
Hardcore Gamer Magazine – 5.0

5 Yorum

  1. Ts4 bence gayet iyi bir oyun oldu.Duygular cidden cok farkli bir hava katti oyuna.The sims 3 e ben hic bir zaman hayran kalamamistim ts2 deki gibi fakat su an ts4 e hayranim. :) :) Cogu kisi yukleme ekranindan sikayetci fakat ts3te de eklenti geldikce ana bekleme ekranlari nasilda uzamisti.Boyle ara sira yukleme ekraniyla dagitmis oldular diye dusunuyorum.Bir yere giderken yukleme ekrani olmasinin sebebini bulundugumuz mekana daha cok sim getirebilmek icin oldugunu dusunuyorum.Tamamen bulundugumuz bolgeye odaklaniyor.Fakat eve 2 adim varken yukleme ekraninin gelmesi cidden sacmalik olmus.Ve son bir sey daha…En azindan su an eklenti paketlerini almamiz icin nedenimiz var, havuz ve vs.Fakat ts3 de oyle miydi?Seasons,University life bitti.Her sey ana oyunda vardi zaten.Obur eklentiler cok da gerekli degildi.

  2. Gençler, şimdi ben oyunu aldım almasınada içindeki aileler hakkında fazla bi bilgi edinemedim. Gördüğüm kadarıylada pek fazla oynanabilir aile koymamışlar ve oasis springs deki ailelerdende söz edilmemiş. Yardımcı olursanız sevinirim

  3. Bence oyun bir ana oyun için aşırı çeşitli,ts3’le karşılaştırılırsa 10 üzerinden 1000000000000000000 alması lazım

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir