The Sims 4’ün Gelecek Eklentisi Country Livin’ Olabilir

Hepimizin bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda The Sims ekibi biri eklenti paketi olmak üzere üç farklı paket üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı ve bu üç eklenti içerisinden yayımlanması beklenen ilk paket eklenti paketiydi.

Nitekim bugün yapılan bir sızıntıya göre The Sims 4’ün dokuzuncu eklenti paketi Country Livin’ adında köy ve çiftlik yaşamına odaklanan bir paket olacak. Her ne kadar EA Games’ten resmi bir açıklama gelmese de bu sızıntının büyük ihtimalle doğru olduğunu önceki deneyimlerimizden yola çıkarak söyleyebiliriz.

6 Yorum

 1. Country livin
  Turkce çevirisi süper Google trastle
  Ülke yaşamak
  Normalde köy olması lazım hatalı çevirisi

 2. Yaşasııınnn. Twitterda okuduğuma göre atların olması da bekleniyor. Umarım olur 🙏🏻 Simste böyle bir yenilik şarttı

 3. İŞTE gönlümden geçen içerik! 😍

  Köy hayatının Sims 4’e gelmesini hep istemişimdir. Hele de dünyada en çok sevdiğim hayvan olan civcivlerin… Onları beslemek, köy hayatıyla iç içe bir hayatın içinde olmak çok muhteşem bir fikir. Island Living ve Country Living tam benlik… ❤❤❤ Umarım Country Living ile güneş panelleri de gelir ve elektrik faturasından kurtuluruz.

  1. 3 hayvan paketi tbklr Sims 2,5
   Kedi ve köpekler
   Mini hayvanlar
   Köy hayvanları

 4. Umarım bir gün de motokaravan mini paketi çıkartırlar. Ya da arabalarla ilgili bir paketin içine eklerler. Motokaravan evlerinde yaşamak muhteşem olurdu…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir