The Sims 4’ün Çıkış Tarihi Hakkında!

Ekran AlıntısıEA firmasının 2014 yılı tahmini mali kazançlarını ve planlamalarını kapsayan plan olduğu iddia edilen bir dosya sızdı. Dosyaya göre EA, ilgili bölümde Sims 4’ü 30 Eylülde yayımlayacakmış.

Zaten EA’in yayınlanma tarihi olarak sadece “Fall (Sonbahar)” demesi ve Kuzey Amerika’da sonbaharın Eylül’ün 3 veya 4. haftalarda başlayacak olması bizi ayın sonlarına itmişti. Sizce de çok bekletmediler mi?

Ayrıca önemli bir nokta ise Sims 4 için sadece PC’ye çıkacak denmesi, yani yeni nesil konsollarda şimdilik Sims 4 ancak bir rüya.

13 Yorum

 1. yeni konsollar pc ye oyun yapmıyor.iyi oldu birazda onlar oyun hasreti çeksin ayrıca oyunuda çok uzattılar yuhh artık 30 eylül sonbaharın ortasında çıkarıyolar, görende dicek ne iyi ne müthiş oyun yapıyolar suratlar kagıtla şekil verilmiş gibi saçlar desen oyun hamuru halen neyini uzatıyolar anlamadım bence oyunun üzerinde fazla durmuyolar yani yavas yavas oyunu yaptıkları için böyle uzadı oyunun çıkışı yoksa oyunu daha iyi yapabilmek için degil 1 önceki saçlar nasılsa yine saçlar oyle ve bu dediğimi ispatlar nitelikte sims 3 ten sonra duyuruldu dragon age 3 bazı arkadaşlar bilir oyunun grafiklerine hareketlerine baktıgınız zaman bu nasıl bir gerçekçilik diyosun ki( bu oyun bir rpg-aksiyon) oyunudur.SON LAFIM ”rezil ettiler SİMS serisini”

 2. eminim halen kendini avutan kişiler bu yorumum üstüne hayır,yok,hiçte bile,ne alakası var vs.bir şey soylicekler bunun gibi şeyleri söyleyecek olan arkadaşlar için söylüyorum ^^GERÇEKLER ACIDIR^^ kabul edin.. grafikler berbat he bu arada yeni sims oyununa başlayan biri olarakda görmeyin beni 2007 den beri full sims oynuyorum bütün paketlerinide oynamşımdır sims in!!

  1. Her şey grafik değildir ama hiç yoktan The Sims gibi bir serinin daha gerçekçi grafikleri olmasının kanaatindeyim. Bu boyama kitabı değil ki pastel renkler olacak. İnsanlar yaşam simülasyonu oynuyor animasyon çizgi film oyunu oynamıyor. Üstelik bu grafiklerle anca -13 kitleye hitap eder. Umarım oyun yüzümü kara çıkarır.

 3. Bence The Sims 4 konsol sürümü 4 kişi aynı anda oynanabilsin. Hem de 4 kişi aynı evde yaşama zorunluğu olmasın sadece aynı kasabada olsunlar. Ek paketler DLC olarak çıksın. Böylelikle ek paket kısıtlılığı çekmeyelim. Eğer böyle bir oyun çıkarsa süper bomba bir oyun olur. Ailecek oynarız :D

 4. murat sana katılıyorum aynen öyle olsa olsa -13 olur budur işte adam hayal dünyasında gezinmiyor gerçeği görüyor diğer arkadaşlarında böyle düşünmesi kanaatindeyim murat +1

 5. Lütfen soruma cevap verin. Sadece PC için nasıl yani MAC için birlikte çıkmıyor mu ? Mac kullanıcısıyım ve The Sims 3 hem Mac/PC içindi. ??

  1. Merhaba Hakan, belgenin orijinalinde mac için açılmış ayrı bir kategori yok ancak sims 3 mac satışları beklenenin üstünde gelmişti zamanında. Çıkarmama gibi bir lükslerinin olabileceğini düşünmüyorum ;)

 6. hakan okuduğum bi yabancı sitede habere göre ” sims 4 is MAC the last later” yani daha sonra çıkıcakmış öyle yazıyodu pc versiyonundan sonra çıkıcakmış ama ne zaman olduğu belli değil

 7. Hepinize çok teşekkür ediyorum beni yanıtsız bırakmadınız. Harikasınız! Bir Sims serisi manyaklığı olduğu için 1&2’yi PC’den 3’ü ise Mac den oynuyordum çğnkü 3 hem PC/Mac içindi. Bir anda PC yazınca şaşırdım sadece umarım 3 gibi olur. İyi ki varsınız Sim Dünyası Ailesi, Arkadaşları :)

  1. The Sims 1 ve 2’de Mac için var. Dünyanın en çok satılan oyun serisini Mac’e çıkarmamak büyük ayıp olur. Zaten PC’ye çıkan ünlü oyunlar genel de Mac’e çıkar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir