The Sims 4’ün 2013’ten Bugüne Gelişimi

Bildiğimiz gibi The Sims 4 geçtiğimiz yıl Gamescom’da görücüye çıkmıştı. O günden bugüne oyunun ne kadar geliştiğini rahatlıkla görebilmemiz için Ağustos 2013 yılında yayımlanan bir görüntü ile dün yayımlanan görüntüleri yan yana koyacağız. Böylece yaklaşık 7 ayda Simlerin ne kadar geliştiğini görebileceğiz. Bence saçlarda pek fazla değişiklik olmasa da b yüz detaylarında yumuşaklık ve gerçekçilik oldukça artmış gibi görünüyor.

1 Bfpy9iaCEAAkaix[1]

11 Yorum

  1. Yüz hatları ve kaşlar baya gelişmiş gözle görülecek derecede farklar var.Çıkana kadar saçlarda düzelecektir hiç yoktan biraz daha iyi olacaktır.

  2. Farkındamısınız bimiyorum fakat saç telleri yavaş yavaş belli olmaya başlamış

  3. aynen değişim var saçlarda ama saçın rengi de biraz etkiliyor kahverengi saç çok belli etmez en çok sarı tonları belli eder ne olup bittiğini bence

  4. burkay senn görüşün ne bence daha iyi olmuş saçlar ve yüzler bence saçlarda ilk haline oranla %55-60 civarı iyileşme yapılmış htabi %100 lük bir iyileşme yok ama ilkine göre bunada şükür saçlar daha gerçekçi duruyo biraz düzeltseler sims 3 ün saçlarını 100 metre geriye atar.diye düşünüyorum kirpiklerde bence kirpik in seçiminden kaynaklı tek tek kirpikde vardır bence

    1. Bence saçların bu hale bile oldukça güzel. Saçlarda pek bir fark göremedim ama yüz hatlarında gerçekten güzel iyileştirmeler yapılmış.

  5. Bu gerçekten çok iyi, saçlar bu şekilde bile gerçekten çok hoş görünüyor… Bence dudakları gerçekten hoş görünüyor :3

  6. bayağı bir fark var Burkay abicim…. umarım benim bilgisayarım da çalışır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir