The Sims 4’ün 2013’ten Bugüne Gelişimi

Bildiğimiz gibi The Sims 4 geçtiğimiz yıl Gamescom’da görücüye çıkmıştı. O günden bugüne oyunun ne kadar geliştiğini rahatlıkla görebilmemiz için Ağustos 2013 yılında yayımlanan bir görüntü ile dün yayımlanan görüntüleri yan yana koyacağız. Böylece yaklaşık 7 ayda Simlerin ne kadar geliştiğini görebileceğiz. Bence saçlarda pek fazla değişiklik olmasa da b yüz detaylarında yumuşaklık ve gerçekçilik oldukça artmış gibi görünüyor.

1 Bfpy9iaCEAAkaix[1]
0

11 Yorum

 1. Yüz hatları ve kaşlar baya gelişmiş gözle görülecek derecede farklar var.Çıkana kadar saçlarda düzelecektir hiç yoktan biraz daha iyi olacaktır.

  0
 2. Farkındamısınız bimiyorum fakat saç telleri yavaş yavaş belli olmaya başlamış

  0
 3. aynen değişim var saçlarda ama saçın rengi de biraz etkiliyor kahverengi saç çok belli etmez en çok sarı tonları belli eder ne olup bittiğini bence

  0
 4. burkay senn görüşün ne bence daha iyi olmuş saçlar ve yüzler bence saçlarda ilk haline oranla %55-60 civarı iyileşme yapılmış htabi %100 lük bir iyileşme yok ama ilkine göre bunada şükür saçlar daha gerçekçi duruyo biraz düzeltseler sims 3 ün saçlarını 100 metre geriye atar.diye düşünüyorum kirpiklerde bence kirpik in seçiminden kaynaklı tek tek kirpikde vardır bence

  0
  1. Bence saçların bu hale bile oldukça güzel. Saçlarda pek bir fark göremedim ama yüz hatlarında gerçekten güzel iyileştirmeler yapılmış.

   0
 5. Bu gerçekten çok iyi, saçlar bu şekilde bile gerçekten çok hoş görünüyor… Bence dudakları gerçekten hoş görünüyor :3

  0
 6. bayağı bir fark var Burkay abicim…. umarım benim bilgisayarım da çalışır.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir