The Sims 4’ü Önceden Sipariş Etmek İsteyenlere

The Sims 4, bir süre önce Aral Game’de ön-siparişe açıldı. Oyunu önceden sipariş ederek satın almak isteyenler 153TL’yi gözden çıkarmak zorunda. Ayrıca oyunu ön-sipariş verenlerin oyunun limitli sürümünü mü yoksa standart sürümünü mü elde edeceği merak konusu çünkü bu konu hakkında hiçbir şeye değinilmemiş. +13 ibaresiyle siparişe çıkarılmış oyunu almak isteyenlerin öncelikle bu konu hakkındaki meraklarını destek kısmına e-mail yollayarak gidermesi iyi olur diye düşünüyorum.

0

20 Yorum

 1. multiplayer özelliğine bile sahip olmıyan oyuna 153tl cidden ayakta alkışladım ek paketleri ile birlikte 600tl yi rahat geçer gibi duruyor simsi korsan oynamaya devam

  0
   1. olayı orda zaten ben rome 2 total warı dlc si ile birlikte 60 tl ye alacağım sen bana bu oyunu 153 liraya satacaksın daha neler

    0
 2. Gerçekten bize orijinal yani gerçek korsan olmayan mı verecekler çünkü korsan çıkarsa çok sorun olur

  0
 3. Bence çok ucuz ben 6 yıldır sims oyuncusuyum ilk zamanlarında the sims 3 ün Dr de 130 liraları geçtiğini biliyorum 4’üne göre normal gibi birde ön sipariş gayet ucuz yani bence çıktığında 150 tl den aşşağı olmaz.

  0
 4. Murat Yağmur, adlı kişi uyarılara rağmen sürekli ziyaretçilerimize hakaret ettiği gerekçesiyle sitemizden banlanmıştır.

  0
 5. Çok çok pahalı bu fiyata ben The Sims 4 Collector Edition alırım. The Sims 3 zamanında 90-100 lira civarı ana oyun bulunabiliyordu. Resmen vahşetüllah olmuş bu fiyat.

  0
 6. Ben standart aldim direk 4ün ciktigini duydugumdada limitliyle standart arasindaki fark nedir

  0
  1. Standartta ekstra özellikler olmuyor ancak limitli de ekstra içerikler oluyor(eşya seti gibi)

   0
 7. Arkadaşlar bu ön sipariş fiyatı yani çıktığında mağazalarda daha ucuz olabilir.

  0
 8. Amerika fiyatlarından yaklaşık 20 tl yüksek Euro ya göre 15 tl falan daha düşük.

  0
 9. Daha ne özellikleri olduğu bile tam olarak belli olmayan (nedense sır gibi saklanan) bi oyuna ön siparişle gözüm kapalı 150 lira vermeyi kabul ettiğimi düşünemiyorum. Sadece Sims için geçerli değil bu hangi oyun olursa olsun bence mantıksız.

  0
 10. Keşke bu yaz çıksaydı kışın oynayamıyorum ki:( yani sims 3 e devam
  Ben zaten tüm eklenti paketleri çıkmadan oynamayı mantıksız buluyorum

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir