The Sims 4’ten Yeni Videolar & Görüntüler

Bugün, Gamescom 2013’ten çekilmiş ancak yayımlanmamış bazı görüntüler yayımlandı. Görüntüler her ne kadar yeni yayımlanmış olsa da görüntülerin geçtiğimiz yaz çekildiğini hatırlatalım. Ancak bu görüntüler bile CAS ekranındaki ”sınırsız yaratıcılığın” göstergesi olmaya yetiyor. Ah, bir de Create a Style olsaydı. İşte görüntüler ve video:

Not: Daha fazla görüntü için buraya basabilirsiniz.

cas3s,mss cas1 cas

8 Yorum

 1. Bir klasik olarak yine ilk yorum benden:D açıkçası pek farklı bi görüntü yakalayamadığımızı düşünüyorum ama hiç yoktan iyidir diyelim. Ve bir şey farkettim, simler artık modaya uygun giyiniyolar (doğal olarak oyun günümüzde çıkıyo ama modaya uymayadabilirlerdi) ve model olarak saçlar sims 3’ünkilerden çok daha güzel olacak gibi.

 2. Model olarak saçlar güzel kalıp olarakta güzelleşmesini umuyorum.Zaten bu fotoğraflar fuardan yani geçen seneden alıntı zaten konudada yazılmış.Simlerin suratlarının şuanki hali bunlardan biraz daha iyi.

 3. O değilde çok yabancı geldi bana sanki hiç kuramıyıcsm gibi karakterleri çok değişik olmuşlar yahu nasıl yaratcaz bide keşke karekterler ölünce daha çok ağlasalar :D ağlıyolar iki sn boyunca sonra işine devam ediyo sonrada akıllarına gelince ağlıyolar susuyorlar aşırı saçma :) öyle değilmi ?

  1. O The Sims 3’ün oyun motoru yüzündendi. Ancak vaat edilenlere göre The Sims 4’te gerçekten duygulu Simler olacak. Bakalım, göreceğiz.

 4. sims cdlerim çok çizildi ve açılmıyor.arkadaşlarım hep internetten indiriyor ama ben doğrudüzgün bir site bulamadm açıkçası yandex bing eklentisi falan çıkıyor.yardımcı olabilecek olan ???

  1. Eğer çizilen oyunun orijinalse Origin üzerinden oyunu bedava olarak indirebilirsin.
   Eğer korsansa çeşitli torrent sitelerinde bulabilirsin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir