The Sims 4’ten Yeni Görüntüler Yayımlandı

Soru-cevap moderatörümüz olan Ali’nin incelemesiyle yeni görüntüler.

Koleksiyon toplama olayı ve oltacılık (angler) skill’i ile bir simi ve evini görüyoruz, hoş olmuş, giysi, eşyalar bütünleşik.

Simlerin eşya yapabileceği söylenmişti, ben marangozculuk için skill bekleridim, handiness benzerdir neyse burada bir simin kemanı yapmasını ve diğer simin kemanın kalitesinden hoşlanmadı güzel olmuş, hatta şu sandalye kötü gibi duruyor, oturan sim sandalyeyi kırabilir hatta iyi olur.

Bahçecilik olayının ana oyundan çıkartmamaları iyi olmuş. Grafikler cartoonish ama gerçekci ve hoş bitkiler üzerinde. Ayrıca multi-task olayını görüyoruz sanırım. Kız ile diğer iki simden biri konuşuyor.

TS4_054_PE_SKILLS_01_001b

Oasis Spring’den birgörüntü bir sanırım. Çöl ve Vaha’ya uygun bir tema olmuş.

Formal elbise giyen simler görüyoruz tabi bunlar Party’de olabilir. Bir düğün, davet gibi gözüküyor. Community lot sanırım ve güzel bir mimariya sahip.

Bir community lottan fazlasını göremiyorum. Çocuklar için oyun evi veya kütüphane olabilir mi ki? Simler arası etkileşimler dikkatimi çekti.

Gayet ilgimi çeken görsellerden biri oldu. Kızgın bir erkek simim kızların oyun evini yıkması ve buna uygun duyguları, baloncuklar, ÇOK CANİCE!, hehe.

En beğendiğim görsel. TS2’deki gibi düğün törenlerinin bu kemer altında yapılması hoşuma gitti. Gelinlikte çok güzelmiş. Sağ taraftaki kadın sim ve erkek sim de harika!

Llama düşkünü muhtemelen şeytani traiti olan bir simimiz. Bunu pek oyun içinde bu şekilde göreceğimizi sanmıyorum, iş yerini görsek olabilir tabi evil simler için bir community lot varsa? Kariyer ödülü ile de bu eşyalar alınabilir mi ki? Tabi en çok istediğim keşke burayı iş yeri olarak görsek..

15 Yorum

  1. Multi tasking olayını iyi yapmışlar. Kadın elma toplarken çocuğuyla konuşuyor

  2. Hepsi harika özellikle şu silindirik evi çok beğendim ama son resimdeki yeri anlamadım :D

  3. 2. Resimde kadın keman çalıyor . Gitar dışında müzik aleti çalınabilecek olmasına sevindim.

  4. Vallahi oyundan yükleme ekranlarını beklememize değicek galiba çünkü animasyonlar süper gölgeleri çok iyi ayarlamışlar vede şu çatısı oval olan ev çok güzel oyun çok güzel :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir