The Sims 4’ten Yeni CAS Görüntüleri

The Sims 4 içni yepyeni CAS görüntüleri yayımlandı. CAS ekranında ilk bakışta dikkati koca kafalı punk amca çekiyor ancak detaylara indiğimizde CAS ekranında yalnızca 5 adet yaş evresi bulunduğunu görüyoruz. Bunlar da muhtemelen toddler, child, teenage, adult ve elder evreleri olacaktır. Ancak önceden The Sims 3’teki tüm evrelerin The Sims 4’te de olacağı açıklandı. Yani young adult kısmı biraz karışık gibi görünüyor :D

0

12 Yorum

 1. resimlere bakarsak bence toddler child teen adult ve elder olacak çünkü orada sanki bebek resmi var

  0
 2. Burkay tumblr da honeywellsims4news adinda bir hesap var biliyomusun bilmiyorum ama çok haber paylaşıyor bilmiyorsan bakmanı tavsiye ederim :))

  0
 3. Katılıyorum sim dünyasını böyle düşündüren ne ? Çünkü bencede orda toddler child teenage ve adult var gibi geldi bana çünkü young adult ve adultun arasında boy farkı olmuyor simste.??

  0
 4. Benim hatam. Ben orada kepli falan görünce üniversiteden mezun olduğunu düşünmüştüm ama liseden mezun oluyor sanırım. Aradaki boy farkına bakarsak zaten young adult’la adult arasında boy farkı olmamalı dediğiniz gibi.

  0
 5. Evet peki ya yürümee stilleri artmış değil mi yani eğer gördüğüm yerdekiler yürüme stiliyse tam emin olamadım

  0
 6. aceba penguen gibi yürüyüş var mıdır? :) (“Nezla Nezla” bir çizgi dizi anismayon alınıtıdır) :)

  0
 7. Yürüme stilini açan bi insan resmi var bir de aynı satırın sonunda iki insan var yine açılan bişe gibi gözüküyor o ne ki acaba

  0
 8. sims 4 için
  selam bir önerim olacak buraya sims paylaşılırsa ve ev paylaşılırsa bölümü açılabilir mi ?
  biliyoruz her zaman hayır diyorsunuz ama ne yapalım. Buraya canlılık gelir.
  destekleyen varsa +1 yazsın :)

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir