15 Yorum

 1. Merhaba arkadaşlar ve Burkay! Kafam çok karıştı ve soru bölümüne yazmak istemedim çünkü daha üye olamadım.
  Benim elimde Sony Vaio var ve grafik işlemcim Intel HD Graphics 4000.
  Bugün The Sims 4’ü Origin üzerinden Pre-load ettim ve ikonuna sağ tıkladığım zaman Grafik işlemci ile çalıştır diye bir seçenek ile karşılaştım ve seçeneklerde Yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi ve varsayılan diye birşey çıktı.
  Aygıt yöneticisine baktığım zaman sanırım iki tane ekran kartım olduğunu öğrendim.
  Intel HD Graphics 4000 (varsayılan) ve Nvidia GeForce GT 740M. Açıkçası grafik kartlarından anlamam hangisi daya iyi bilmiyorum. Size sorum şu hangisi ile The Sims 4’ü ultra seçenekle oynayabilirim ? ve hangi ekran kartı daha iyi ?
  ( Dipnot CAS Demo’yu Nvidia ile ultra seçeneğe getirdiğimde kasmalar oldu ama varsayılan da yoktu anlamıyorum) Yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar…

  1. Geforce ile oynamalısın diğer ekran kartı onboard diye nitelendirebileceğimiz bir ekran ksrtı

 2. Crack ile ilgili bilgisi olan var mi burkay snn bilgin varmi bu neya kacgundur bi crack cikaramadilar!!!!

  1. Crack beklemek yerine ayın 5’ini bekleyip satın alsan daha mantıklı olacak. Zaten gelen crackler ya virüslü olacak ya da oyunu bozacak.

   1. CAS Demo’dan oyun torrentinin crackine kadar her şeye virüslü ve bozar dedin başından beri Burkay :D Orijinal almalarını teşvik etmek için oyunu torrente verenlere taş atma bence herhangi bir sorun yok çünkü.

 3. razor crack çıkardı ama paralı skidrowda cracki çıkardı ama gene paralı siteye upload etti 2-3 saat sonra normal olarak ekler skidrow muhtemelen

 4. Türk aklı her zaman hileye çalışıyor. Adamlar senelerce uğraşıyor oyun için. Siz birde türkçe dil bekleyin. Vermez tabi adamlar. Beleşçi bir millete aslında bu oyun bile çook ya..

  1. türkçe dile ihtiyacımız yok olmasada olur oyunun cracki geldi bu arada oyun bomboş yapıcak pek bişey yok 1 hafta falan takılıp ek paket gelene kadar girmem oyuna muhtemelen 120 tl mi bu oyun için harcamadığım gayet iyi olmuş pre order alanlarda oyunu satın almadan önce neden korsanı denemeleri gerektiğinide anlamış olur yakında

 5. Merhaba,Burkay. Render poz kutuları ile mi çekiliyor yoksa oyunda gerçekten böyle pozlar (hareketler) oluyor mu?

  1. Tamamen çizim oluyor bunlar. Bir nevi poz kutusu gibi. Oyunla alakası yok aslına bu hareketlerin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir