The Sims 4’ten Yeni Bilgiler

The Sims 4’ün görüntüleri sızdıktan sonra birçok oyun sitesi de The Sims 4’le ilgili haberler paylaşmaya başladı. Merlinin Kazanı’nın yaptığı haber ise bana biraz ilginç geldi. Çünkü ”yeni özellik” diye tanıttıkları özelliklerin birçoğu The Sims 3’te bulunuyor.

Gerçek yaşamımızı bir kenara bırakıp biraz da oyun içerisimde hayat yaşadığımız simülasyon oyunu The Sims’in dördüncü oyunu en sonunda duyurulmuştu. Şimdi ise yeni bilgiler ve yeni görseller yayımlandı. İşte The Sims 4 ile birlikte gelecek olan yeni özellikler:

Yeni Simler: Daha zeki, daha ilişkili ve duygusal bakımdan çok zengin olan Simlerimiz olacak.


Zeka: Simlerimiz çok daha normal yürüyecekler ve davranışları da düzgün olacak. Duygularını yürürkende belirtebilecekler. Kişiliklerini bizler seçebileceğiz.
Duygusal Derinlik: Bir ilk olarak Simlerde hissetme ve duyguları açığa çıkarma özellikleri bulunacak. Hatıralarını, olaylarını ve kıyafetleri değişim gösterecek. Duygu ögeleri ile birlikte kendi hikayemizi yazabileceğiz.
Yeni Yaratıcı Araçlar: Create A Sim ve Build bölümleri daha önce görmediğiniz kadar, daha güçlü, eğlenceli ve çeşitli olacak. Buralarda çok vakit geçireceksiniz.
Canlı Mahalleler: Simleriniz için en uygun gördüğünüz yeri seçin ve yerleşin. Komşularınız da sizler için önemli.
Zengin Ödüller: Yeni objeler, kıyafetler, başarımlar ve koleksiyonlar elde edebiliyorsunuz.
Yaratıcılığınızı paylaşın: Simlerinizin evlerini arkadaşlarınızla ve diğer insanlar ile paylaşabiliyorsunuz. İsterseniz onlarınkini de indirebiliyorsunuz.

5 Yorum

  1. Yeni bir görüntü daha
    ://1.bp.blogspot.com/-qnyZxggEsSg/Ug6h5noh-sI/AAAAAAAAnro/kCtNy0LYyR0/s1600/inter+sims+4.png

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir