The Sims 4’ten ”Onur Yürüyüşü” Render’ı

Bildiğimiz gibi bugünlerde dünya üzerinde tüm eşcinsellerin katıldığı onur yürüyüşleri yapılıyor.  The Sims ekibi de bu yürüyüşlere kayıtsız kalmamış ve onlar için bir render hazırlamış. Render Portekizce ancak Türkçesini ”The Sims 4’te onura katıl” şeklinde çevirebiliriz. Ayrıca render’da ilk defa bebek evresini de görebiliyoruz.

render2222

17 Yorum

  1. Sims 4 bebek tasarımı çok tatlı olmuş.Ayrıca en sağdaki sim Miley Cryrus’a çok benziyor :)

  2. Sırası ile Heteroseksüel çift (Çocukları var.), Homoseksüel(Gay Çift), Homoseksüel(Lezbiyen çift, büyük ihtimalle evlat edinmişler) ve tahminimce biseksüel bir üçlü.

  3. Sims’te eşcinsellik var ama biraz saçma. Mesela Sims 3’te bir sim hem erkek hem kadın simle sevgiliydi. Bence bu düzeltilmeli yani biz seçebilmeliyiz simin cinsel tercihini: LGB’den biri ya da hetero olmasını.

    1. İstiyorsan hiç kız sevgili yapmazsın sonra karar değiştirir kızla sevgili olursun. Yani bunlar sana kalmış. Eğer sevgili olmayı bırakmak istersen de aralarını bozarsın. Bence seçeneklerden seçmeye gerek yok.

  4. Yalnız toddler olmayınca bu bebeğin büyüyüp bi anda çocuk olması bana aşırı mantıksız görünüyor şu an. Umarım akıllarında bizim bilmediğimiz daha makul bi plan vardır.

  5. Ya şu elinde parti eşyası bulunan çocuk normal child’lardan daha kısa boylu ve çocuksu duruyo sanki .. Bana mı öyle geldi o.O

    1. The Sims 3’teki child evresine göre çok daha sıska gözüküyorlar. Ondan olabilir :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir