The Sims 4’ten 30 Adet Yeni Görüntü!

Birkaç gün önce kapalı kapılar ardında yapılan konferansta The Sims 4’ün nasıl çalışacağı hakkında bilgiler verilmişti. O konferansta gösterilen görüntüler de bugün itibariyle internet ortamında yayımlandı. Görüntülerin çoğu oyundaki sistemlerin nasıl çalıştğı ile alakalı olsa da(mesela bir televizyonu en fazla hangi uzaklıktan izleyebileceğimiz) oyun hakkında yepyeni görüntüler görmek bizi heyecanlandırmaya yetiyor. Aynı zamanda oyunun pre-alpha’dan alpha moduna geçiş yaptığını yani oyunun geliştirilme aşamasında önemli derecede ilerleme kaydedildiğini söyleyebiliriz.

30

29 20 21 27 24 26 23 16 17 18 19 20 21 22 15 14 13 12 11 10 9 2 3 4 5 6 7

18 Yorum

 1. 2. Resimde sim bir elinde yemek tutarken diğer elinde de içecek tutuyor. Tahminen 20. Resim de de bayan sim yiyecekleri tek tek koyucakmış gibi görünüyor. Bu özellikler çok hoşuma gitti eğer gerçekten öyle olursa. Ayrıyetten sims 3’de simler televizyona yan baksa bile izleye biliyordu. Fakat sims 4’de sanırım öyle bir şey olmayacak gibi bunu da 24. Ve 28. Resimden dolayı böyle düşündüm.
  Anlayacağınız daha fazla gerçekçi bir sims serisi bizi bekliyor :)

 2. Cem Yılmaz’ın bir gösterisinde stajer anlatımında ” Çalış çalış,para ? para yok” bölümü var izleyenler bilir.Para kısmını atıp sims 4 için her haberde biraz daha “Geliş geliş!” diyorum.Herhalde simsden beklentilerimi yüksek tuttuğum içindir ama ilk defa “geliş geliş” dediğim haberlerde biri tuttu.Zaten oyun alpha döneminde bunun betası var birde çıkışı var.Genelleme böyle olsada keskinlik yumuşatma falan derken simlerde grafiklerde biraz daha iyi olur ve illaki Sims 3’ten daha iyi bir oyun çıkar.Semt çocuğu şivesi ile “animasyonlar yeter booolum :))))” demekten alamıyorum kendimi.Umarım hayal kırıklığı olmaz.

  1. Haha :D Bana şu kapının ardından gözüken cıvıl cıvıl kasaba bile yetti doğrusu :D

 3. 30 yeni resim başlığını birden görünce kalbime iniyodu. Içecek olayı çok şükela olmuş.

 4. Ben ilk çıktığında da memnundum. Ama bu resimlerden sonra saç sorunumda kalmadı(BENCE) o yüzden sabırsızlıkla bekliyorum. :)

 5. harika simleri de eşyaları da çok beğendim.daha gerçekçi bir sims serisi bizi bekliyor. dar ortamlarda bile bisürü sim çok iyi hareket eder inşallah sims 3 teki gibi sorun çıkmaz.

 6. Yukarıdan aşşğı 21. rsimde televizyonda World Adventures’ın tarilerından bi kare var. :D

  1. Sims 3’te sims2 videoları vardı. Sims4’te de sims3 videoları olacak sanırım

  2. Aynı zamanda görüntüilerin birinde, Ambitions’ın fragmanından bir sahne de var :D

 7. Her şey güzel de create a style yok :( o zaman da oyunun tadı yok bence uğrşabileceğimiz bir şey yok.

  1. aynen CAS olmaması çok büyük hayal kırıklığı. TS2 gibi recolor mesh arama zamanlarına dönmek kabus bana göre. bi ek paket çıkmadan önce de oyunda yine yapıcak fazla bişe olmicak malum. CAS da yokken şu haliyle 1-2 haftada sıkılırım ben bundan.bi de insan bi tek yağmur koyar bari oyuna hiç değilse bee sadece yağmur yani başka aksiyon olmasın tamam kar kartopu mevsimsel etkinlikleri yine bi paket yapın da insaf yani 4. versiyon olmuş hala daha iki damla yağmur için bi ton ek paket bekliycez. gözümden çok düştün EA :(

 8. Kötü bir oyun olacak görün de bakın. Zaten 30 görüntü var demişsiniz ama neredeyse çoğu birbiriyle aynı ve alakasız boş görüntüler… Değmez yani buraya koymaya uğraştığınız çabaya değmez. Bir şeye yarayan resim koyacaksanız ne ala ama boş boş koyup 30 resim var diye heyecanlandıracaksanız böyle haberciliği ne yapayım ben!

  1. Görüntüleri biz çekmiyoruz maalesef, elinden geliyorsa daha güzellerini bulup yollayabilirsin. Seve seve paylaşırız.

  2. Ne bu şiddet bu celal dostum ? Şahsi görüşüne saygılıyım ama burda haksızlık yapıyorsun.SimDünyası ve SimsTR türkiyedeki simse dair bilgileri en etkili bir şekilde bize sunan kişiler EA cephesinde Simse dair ne haber geliyorsa çevirilip buda bize bu siteler aracılığı ile geliyor.Beğenip beğenmemene karışamaz kimse ama saygı duymalısın.Burada bir emek veriliyor hiç bir ücret talep edinmeyerek sana bilgiler ayağına kadar getiriliyor sen buna saygısızlık yapıyorsun,kusura bakma ama böyle bir hakkın yok.Uygun bir dille anlatabilirsin durumunu ama bu sitedeki yetkili kişilerin buna yapabileceği birşey yok git haykırışını EA’ye Maxis stüdyosuna yap.Burada sen haricinde aylardır kaç kişi ufak bir haber bekliyor bir resimden bile onca ayrıntı çıkarılıyor oyun incelemelerine bir bak hele sen.Bir resimde onlarca ayrıntı çıkarılıyor.Düz mantık ile ilerleyeceğine saygı duyup teşekkür et.

 9. Şey sorcam, Sims 4 çıktıkdan sonra ilerleyen zamanlarda eklenti paketleri gelir değil mi?Çnk bi düşünün, Late Night gibi eklenti paketleri gelse, hani vampir kurt adam falan çok muhteşem bişey olabilir :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir