The Sims 4’teki ”Açılabilir Parklar” Hakkında

Geçtiğimiz haftalarda Batu, The Sims 4’te daha sonradan açılabilen park benzeri alanların olacağını söylemişti. Bugünse bu açılabilir parklar hakkında daha net bilgiler geldi. Bu bilgilere göre her dünyada bir adet açılabilir park olacak. Bu da demek oluyor ki oyunun çıkış sürümünde iki adet açılabilir park olacak ve bu parkların kendine has görevleri olacak.

Bu görevleri tamamlayarak da bu parkları açabileceğiz. Görevlerin ne olduğunu ve parkların isimlerini açıklamak için şu an çok erken çünkü birçok site fakrlı farklı şeyler söylüyor bu konular hakkında. İşte Willow Creek’teki açılabilir parktan görüntüler:

1 2

15 Yorum

 1. Arkadaşlar beyond sims sitesine bakiyordum bi forograf gördüm anne ile baba arkada konusuyor çocuk masada resim boyama yapiyor cok hosuma gitti bu :D

 2. belki bu parklar Oasis Spring te gizli bir mağara varmış ya oradan falan giriş olabilir :)

 3. Çok güzel.Ama oyunun bir kötü yönü var ki fazla basit olması.Sıradanlaşmış.

 4. ya abı oyunun ıcıne etmısler barı yukleme ekranlarını kaldırıp arabalara sıms 3 tekı gıbı ısınlanmasak gıdıp kapısını acıpda bınsek

 5. Sims 3 ilk çıktığında diyordum ki artık Sims 4 de mevsimler petler iş yerlerinin içini görme ve daha gerçekci şeyler kesin olur.
  Şimdi sevindiğimiz şeylere bak..

  1. Oyunun başlangıcında açık olmayacak çeşitli görevler yaparak açacağız.

  1. sims 2 sevenler için bir şey değişmedi ama :)
   sims 3 sevenler için tamamen hayal kırıklığı :(

 6. Herkesin kendi fikrine saygı duymak zorundayım ama bazıları gerçekten beni delirtiyor. Öncelikle bir oyun yapmanın kolay olmadığını hatırlayalım. Ayrıca The Sims 3’ün tüm ek ve eşya paketlerinin hepsi var ve bilgisayarıma çok güveniyorum. Bilgisayarınız ne kadar iyi olursa olsun The S,ms 3’de bir sorun vardı. CASt’da sürekli takılmalar geç dolmalar daha bir çok takılma vb. Bular ciddi sorun. Ayrıca oyuna çoğu özellik güncellemeler ile geldi. (bazıları ek paket ile gözükse de güncelleme ile geldi) mesela yarım-duvarlar, yeni arsa ekleme süs havuzları vb. The Sims 4 üç ila dört sene arasında geliştirilmiş bir oyun ve Sims 3 deki tüm özellikler olmayabilir doğal olarak. Ama güncellemeler ileya da ek paket ile çoğu giderilebilir. Ayrıca oyunu oynamadan ne kadar çok olumsuz yorum yapıyorsunuz. Şunu belirtelim hiçbirimiz oyunu oynamadık ve çoğu olumsuz kişilerin oyunu oynadıktan sonra fikri değişecektir. Şu ‘orijinal oyun alanlar enayidir’ lafına gelecek olursak (birkaç yerde okudum) ben şu ana kadar tüm oyunlarımı orijinal aldım ve enayi değilim. Ne crack ve virüs vb şeylerle uğraşmadım ve oyunumun tüm özellikleri ile oynadım. Yani ben EA’yi destekliyorum orijinal oyun konusunda da. Ayrıca fiyatlardan bahsedilmiş. Evet fiyatları bende biraz yüksek buldum ama Euro ve Dolar fiyatları arasında çok büyük farklar yok (TL)
  Demek istediğim daha oynamamış olduğunuz oyuna çamur atmayın. Oynayın (ister sahte , orijinal) ondan sonra çoğu şeye yorum yapın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir