The Sims 4’te Üçten Fazla Trait Olacak!

The Sims 4 için daha önce gelen CAS vidoları ve görüntülerinde sadece üç tane trait seçebileceğimiz gözüküyordu. Ancak yapımcılardan biri geçen gün Twitter hesabında trait sayısının oyunu oynadıkça artacağını söyledi.

Yani CAS da üç tane trait seçebilirken simlerimiz yaşadıkça ve tecrübe edindikçe daha fazla trait kazanacak. Hatta The Sims 3’den bile daha fazla trait sayısı olabileceği söyleniyor.

YTo2OntzOjI6ImlkIjtpOjk1ODYzNDtzOjE6InciO2k6OTU4O3M6MToiaCI7aTo1Mzg7czoxOiJjIjtpOjA7czoxOiJzIjtpOjE7czoxOiJrIjtzOjQwOiIwOGJmMzVmZTBhNGYxMmJlMjZkZjk4NjVlYmMwN2NmMjk2ODE2OGRiIjt9

27 Yorum

 1. Aslında bu gerçekten çok iyi. Simler traitlerini yaşayarak öğreniyor

  1. Batu zaten toplam 3 trait olacak dememiş ki, 3 traitin manuel olarak seçileceğini yazmış. Yanlış anlamışsın galiba.

 2. Alakali dehil ama sims 4te apartman olcakmi ? Bunla ilgili aciklama yaptilarmj ? :D

 3. Apartman yapımı yok ama bazı duyumlarda simlerin apartmanda yaşayabileceği iddia edildi. Büyük ihtimalle oda yok ama :D

 4. Kısacası University Life’da sosyal grubumuzu kasıp bir trait açıyoruz, gibi? Değil mi?

  1. Nasıl işleyeceği hakkında bir şey söylemediler ama university ile benzerlik gösteriyordur kesinlikle. Yaşam ağırlıklı biraz.

 5. sims 3 ojinal aldım normal hesabım girdim orada görünüyör sims 3 oyuncusu diye ojini bilmiyordum
  ama kayıtlı olduğu nereden anlıcaksın cd bozuldu serikey yok keybaldu

 6. Bir şey sorucam şimdi biz demo oynarken yaptığımız simleri gallery e atıyoruz ya aynı zamanda gallery deki başka simmerların yaptığı simleri oyunumuza indirebiliyor muyuz?

   1. Çok iyimiş bu :D Şey için sordum bazı simmerların paylaştığı gallery fotoğraflarına baktım da aile resminin alt köşesinde beğenme ve indirme seçeneklerini gördüm aktif değildir dedim ama indirme sayısı vardı birde burda teyit edeyim dedim :)

 7. Sims 2 pets’de de buna benzer birşey vardı :D Trait değildi sanırım ama hayvanlar mesela temiz davranırsa ona göre saldırgan yada tembel davranırsa da ona göre özellik kazanıp o şekilde davranıyordu yani tamamen yaptıkları şeylere göre kişilik kazanıyorlardı güzel olmuş TS4’e de bunu eklemeleri :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir