The Sims 4’te Üç Kat Hız Bonusu Kazanmak İster misiniz?

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde eklenen son güncelleme dosyalarının içinde hız bonusu gibi garip bilgiler bulunduğundan bahsetmiştik. Bugün de bu konu hakkında yetkili ağızlardan bir açıklama geldi.

Bu açıklamaya göre 22 Ağustos 2016 ve 29 Ağustos 2016 tarihlerinde Simleriniz üç kat daha hızlı beceri kazanabilir veya işlerinde üç kat daha başarılı olabilir. Tabii ki bu olanaktan yararlanmak için öncelikle tamamlamaları gereken bir görev var.

Yapmanız gereken şey Jasmine Holiday adındaki Simi bulup onla arkadaş olmak. Arkadaş olduktan sonra ondan üç kat daha hızlı beceri kazanma veya işlerde üç kat daha başarılı olma özelliğini açmasını isteyebilirsiniz. Unutmayın, aynı anda yalnızca bir özelliği açtırabilirsiniz. Yani hem üç kat hızlı beceri kazanıp hem de işte üç kat daha başarılı olamazsınız. Seçtiğiniz özellik sona erdikten sonra ise süre bitimine kadar özellikleri istediğiniz sürece yenileyebilirsiniz.

Not: Yalnızca ”ana paket” ile eklenen kariyerlerde üç kat daha başarılı olabilirsiniz.

12 Yorum

 1. SimVip de gördüm Toddler ile alakalı bir açıklama vardı onuda çevirimisiniz.Merak ediyoruz.

  1. Boş haber arkadaşlar. Daha önceden o haberi yapmıştık zaten. Herkesin beklediğinin farkındalarmış ama yapımı kolay değilmiş, yakın bir zamanda böyle bir planları yokmuş vs.

 2. BU siteyi yeni keşfettim dahada çıkmam teşekkürler simdünyası Allah razı olsun sizden Özellikle Get Together Türkçe yaması ve diğer yamalarınız için !

 3. Sims 4 e açık dünya yaması falan gelse süper olurdu aslında haber için teşekkürler Sayın Admin :)

 4. Bunu çevirebilirmisiniz?

  We know that this is a big issue within the community and we definitely are not blind to your pleas for us to tell you something. I wish the answer wasn’t one I keep repeating but it’s the only one I have for you. With that in mind I want you to know that we absolutely hear you, this is something that is a topic of conversation every day that I’m at work. Because the team hears you, they understand this is a big part of how you immerse yourself in the game and it’s a most loved part of the game for many of you. I stickied that toddler thread as acknowledgement that we absolutely hear you, I asked Lyndsay to go into that thread so that she could express that she hears you, and the team appreciates reading every idea/picture that is provided in that thread. We just simply don’t want to constantly give you the same answer over and over because it does feel self defeating for us and we know it is frustrating for you. I absolutely HATE asking you this but please be patient when we have something to say in either direction we will tell you.

  1. Kısaca yine beklememiz gerektiğini söylüyorlar. İstenilen şeylerin farkındalarmış ancak sabırlı olmamız gerekiyromuş.

 5. En iyi Sims sitesisiniz yaptığınız her şey için çok teşekkürler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir