The Sims 4’te Teen’lerin Boy Uzunlukları Yetişkinler ile Aynı Olacak

Son gelen açıklamalara göre The Sims 4’teki teen evresi(13-16 yaş arası) young adult,adult ve hatta elder evreleri(25 yaş üstü) ile aynı boy uzunluğuna sahip olacak. Boylarının eşit olmasına rağmen vücut hatları ve surat ifadeleri teen’lerde çok daha çocuksu olacak.

Bu da akıllara child’dan teen evresine geçerken arada bir de preteen evresi olabileceğini getirdi. Yapımcılar The Sims Freeplay’de de varolan bu evrenin The Sims 4’te olup olmayacağını kesin olarak açıklamadılar ancak açık bir kapı bıraktılar. Yapımcılara göre ilk önce geliştirmeleri gereken yaş grubu toddler olmalıymış.

0

11 Yorum

 1. Çok saçma. İnsanlar 18-19 yaşına kadar boy atıyor ama 13-16 arası ile young adult boyu aynı olması mantıksızlık

  0
 2. Ya zaten yeni yayınlanan genetik videolarında belli, teen resmen adult kadar, nasıl ayırt edeceğiz? Bi de vücut ve yüz hatlarını nasıl daha çocuksu yapacaklar onu da anlamadım.

  0
 3. EA’nın masraftan kaçınma taktikleri. Eğer Teen ve Adult aynı boyda olurlarsa Teenler için ekstradan animasyon yapma gereği duymayacaklar. Ve Adult giysilerinin çoğu Teenler için uygun olacak. Gene masraftan kaçınılmış anlayacağınız…

  0
 4. Bir şey soracağım Sims 3’te yaşgünlerinden sonra simin kilosunu felan seçemiyorduk aynı şey sims 4 için de geçerli olucak mı?

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir