The Sims 4’te İtfaiye Erleri Olmayacak

The Sims 4’te olmayacaklar listesine yeni bir şey daha eklendi. Bugün resmi olarak The Sims 4’te itfaiye erlerinin olmayacağı açıklandı. Yani yangın çıktığında arkamızı kollayacak kimse olmayacak. Ya yangını kendi çabalarımızla söndüreceğiz ya da yangın çıkmasını engelleyen alarmı takacağız.

Untitled3
İşte o alarm

38 Yorum

 1. Anomim burda kimin cocuk kimin yetiskin oldugunu bilemessin kendini buyuk sanirsin ama.bakarsin ki senden daha buyukleride ;) var..

 2. eksikleri görmezden gelin arkadaşlar yoksa mutlu olamazsınız…çünkü hayat hep biraz eksiktir…olduğa kadar güzeliz ;)

 3. Yas farkindan daha onemli bir sey varsa o da saygi,ne yazik ki ben onu anonimde goremedim.Siniri bildikce tartismak guzel sey aslinda.Bosuna denmemis:…….Ben sana bir yumurta versem sen bana bir yumurta versen gene elimizde bir yumurta olur.Ama sen bana bir fikir versen ben sana bir fikir versem elimizde iki fikir olur…………

 4. Herkes başkasının düşüncesine saygı duysun kavgaya gerek yok lütfen…mesela ben oyunu beğenmedim ama bu demek değil ki ben oyunu oynamam nefret ediyorum siz de oynamayın. Ben de oyunu oynayacağım. Beğenirsem de hepinizden özür dileyeceğim.

  1. Son ve kesin hükmü vermek için ben de oynayacağım. Artılar mı eksilerden ağır eksiler mi artılardan anca oynayarak belli olur.

 5. itfaiyeciler niye yok ya o yangın çıkmasın diye bide alarm koymuşlar o engelliyomuymuş acaba saçma bence bi o kalmıştı dur bakalım daha ne kaldırcaklar oyundan biz mutlu olalım diye ea kaldırıyor bizde bi mutlu oluyoz ea anlatamam :D kaldırın bakam oyun çıkınca mutlu oluruz belki :D

 6. Açıkçası oyunun eksiklerinin, olması beklenenlerin olmayışının ve eskiden olan şeylerin olmayışının biraz abartıldığını düşünüyorum. Tamam yani bu kötü haberler olmasa daha iyiydi tabii ki, bunları duymak beni de üzüyor ama iyi yönlerine de bakın biraz oyunun.

  Daha önce salaklıklarıyla kimi zaman bize oyunu bile kapattıran simlerin daha akıllı olacaklarına bakın mesela. Duyguların çok daha geliştiğine bakın. Daha önce hiç yapamadığınız kadar detaylı simler yaratabileceğinize bakın veya inşaatın ne kadar geliştiğine bakın. Aslında benim, oyunda bölgeler arası kısa kısa yükleme ekranları olması umrumda değil, artık şehirler arası da geçiş yapabileceğimiz umrumda. Bu arada ne olursa olsun The Sims 3’ün yükleme ekranından beter olmayacağını da hatırlatmak isterim. Bir kayıt dosyasında tek bir aileyi kontrol edebilme zorunluluğunun artık olmaması da umrumda.

  Her ne kadar, daha okula başlamadan önce oynadığım, hayatımın ilk video oyunu The Sims’te simlerimi boğmak dışında hiçbir sebeple havuzu kullanmamış olsam da, dekorasyon amaçlı inşa ettiğim için, The Sims 4’te şimdilik olmayacağına üzüldüm, evet. Create a Style’ı görmediğime de üzüldüm. Toddlerların olmayacağına üzülmekten öte bunu saçma bile buldum. Ancak bunlar için kıyameti koparmaya gerek yok. Eklentilerle hepsi geri gelecektir. İtfaiyeciler de öyle.

 7. Ya bu ne ya.Ben simsten çok gerçekçi beklıodum.Sims 3ten beter çıktı.EA !11!!!BİR!!1

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir