The Sims 4’te Dünyalar Arası Geçiş & Yükleme Süreleri

Geçtiğimiz gün The Sims 4’teki kasabaların 5 farklı bölgeye ayrıldığını ve bu bölgeler arasında geçiş yaparken kısa yükleme ekranlarıyla karşılacağımızı söylemiştik. Her bölgede 5 arsa olduğunu da bildiğimize göre oyunda toplam 25 arsa oluyor. Bu da The Sims 3’teki kasabaların çok çok altında.

Ancak yapımcılar oldukça güzel bir haber paylaştılar. Buna göre The Sims 4’teki tüm dünyalar birleşik olacak. Şimdilik sadece Willow Creek dünyası duyrulmuş ancak gelecek zamanlarda yeni bir dünya duyrulduğunda bu iki dünya arasında da kısa yükleme ekranı süresiyle geçiş yapabileceğiz. Böylece toplam lot sayı 50, 100, 150 diyerek artacak. Yani The Sims 3’ün aksine ,The Sims 4’te aynı anda tüm dünyalarda oynayabileceğiz.

Ayrıca bir başka sevindirici haber ”Zam” adlı bir oyun sitesinden geldi. Her ne kadar doğruluğu kesin olmasa bile, ”Kpice” rumuzlu arkadaşımızın da dediği gibi The Sims 4’teki yükleme ekranı süreleri oldukça kısa olacak. The Sims 3’te oyunun açılmasının yaklaşık 10 dakika sürdüğünü biliyoruz. Ancak The Sims 4’te oyunun açılması yaklaşık 1 dakika sürüyormuş. Aynı zamanda bölgeler arası seyahat yaparkenki yükleme ekranları yaklaşık 15 saniye alıyormuş.

0

35 Yorum

  1. Valla artık her şeye kabulum yeterki sims 3’ten hızlı olsun. En önemlisi bug olmasın! Arkadaş daha sabah oynadım kız çocuğunun keçi SAKALı çıktı hadi oğlan olsa hadi neyse.Hayır düzelmiyor da maskeyle falan kapatmaya çalıştım bi nebze. Yani hayatımda bu kadar buglı bi oyun görmedim umarım sims 4′ te böyle olaylar olmaz. :/

    0
    1. Best Freinds zaten arkadaşlık için en yüksek nokta. Sevgili yapacaksan be romantic butonuna kullanmalısın ki bu buton oyunun ilerleyen aşamalarında çaılıyor.

      0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir