The Sims 4’te Bodrum/Taban Kat Olmayacak

The Sims 3’ün çıkış versiyonunda olduğu gibi The Sims 4’ün çıkış versiyonunda da doğal zeminin altına herhangi bir şekilde oda ekleyemeyeceğiz. Ancak yapımcılar varolan sistemin bir gün, bu özelliği oyuna eklemeyi engellemediğini söylüyorlar. Yani ilerleyen aylarda The Sims 4’te bodrum katı yaratmak mümkün hale gelebilecek.

16 Yorum

  1. Burkay mahalleler arasi gecislerde yukleme ekrani derken ne demek istediler ben anlamadim sims 2 deki gibi mi yukleme ekrani cikicak birde sims 3 deki gibi sokaklarda dolasamicakmiyiz kafamiza gore cevabini bekliyorum..??

  2. Hayir dolasabilecegiz. Sims 3’teki gibi bir kasaba olacak. Ancak kasaba bolgelere ayrilacak. Bir bolgeden diger bolgeye gecebilmek icin arada 10-15 saniyelik bir yukleme ekrani olacak. Yukleme bittikten sonra kaldirimda baslayacaksin.

  3. Anonim açıkladığın için teşekkürler benimde kafam çok karışmıştı :D

  4. Arkadaşlar bodrum yapma The Sims 3’e de Update ile geldi. Ve farkındaysanız çoğu olmayan özellik için ”base game” de yok diyorlar yani elinde sonunda gelecek ya update ile ya da eklenti ile.

    1. Nerdeyse 300-500 kişiye yakın ekip üzerinde çalışıyordur. Bu özellikleri sonradan değil de oyunun çıkışına yetiştirmeleri gerekiyor. Biz yıllarca eklentileri ve güncellemeleri beklersek ohoo…

  5. Bence boyle seyler guncellemeyle gelir, gelmeli. Sonucta sims 3 de olan bir şeydi (her ne kadar eklentiyle gelsede). Sims 3 de olmayip sims 4 e ekliyecekleri seyler eklentiyle gelmeli. Keske boyle olsa yaa :D

    1. Öyle bir dünya yok malesef. Seasons ve pets eklentisi Allahın emri sonrasını yardırır giderler. The Sims 2 ve 3 eklentilerinin yandan çarklısını yaparlar yani. Yeni 3-4 eklenti yaparlar tabi göz boyamak için.

  6. Ya bir yandan zaten kullanmıyorum diyorum ama bir yandan da EA ya kızıyorum. Belki bu zemin kat olayı güncelleme ile gelir ama havuzu yada toddlerı (umarım doğru yazmışımdır) ana oyuna koymamak gerçekten saçma. Adamlar işi paraya döktü. Ayrıyetten bu yükleme ekranı mahalleden mahalleye olsa da sims 4 oynuyoruz. Gerilememiz değil ilerlememiz lazım. Fakat EA’ya bundan dolayı teşekkür ediyorum. En azından bize nasıl bir oyunla karşılaşacağımızı gösterdi. Oyun çıktığında umarım 1 hayal kırıklığı daha olmaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir