The Sims 4’te Birçok Binanın İçi Gözükecek Gibi!

Biliyoruz ki hemen hemen tüm Simmer’ların ortak isteklerinden biri de The Sims 4’te iş yerlerinin içinin gözükmesidir. Aslında bu beklenti The Sims 3 için de mevcuttu ve bunu bilen yapımcılar getirdikleri eklenti paketleri ve Store ekleri ile bu açlığı biraz olsun dindirmeye çalıştılar. Özellikle The Sims 3: Ambitions ve The Sims 3: Showtime kısmen de olsa Simlerimizi iş esnasında yönetme imkanı sunuyordu.

Aynı zamanda diğer eklentilerle de küçük küçük iş imkanları geliyordu. Mesela bu eklentiler sayesinde bir barmen, bir bebek bakıcısı, bir can kurtaran hatta bir otel sahibi bile olabiliyoruz. Aynı zamanda The Sims 3: Store ile gelen restoran eki sayesinde kendi restoranımızı yaratabiliyoruz. . The Sims 3: Into the Future Eklenti Paketi sayesinde de gelecekteki alışveriş merkezinin içini görme fırsatı bile yakalayabileceğiz. İşte The Sims 3’te durum bu. Ana oyunla iş sırasında Simlerimizi yönetme imkanına sahip değildik, yani iş yerlerinin içi gözükmüyordu ancak gelen eklenti paketleri sayesinde oyuna eklenen bazı iş yerlerinin içini görme fırsatını yakaladık.

Böylece The Sims 4’te iş yerlerinin içini görme beklentimiz oldukça arttı. Belki de The Sims Stüdyoları, The Sims 4’te kullanacakları özellikleri yavaş yavaş The Sims 3’te deneme fırsatı buldular. Uzun giriş kısmından sonra ise ana konuya gelelim. The Sims 4’te, The Sims 3’te gözüken her yerin içi oldukça büyük bir olasılıkla gözükecektir. Geçtiğimiz haftalarda yapılan lansmanda ise bazı görüntüler paylaşılmıştı. Bu görüntülerde boks salonu, bir kafe ve bir sanat galerisi görülebiliyordu. The Sims 4 yetkilileri ise bu görüntülerdeki her şeyin The Sims 4’te olacağını açıkladı. Bu durumda The Sims 3’teki her yer+boks salonu ve kafelerinin içinin gözükeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca The Sims 4’ün şu anki The Sims 3’ten çok daha gelişmiş olacağını düşünürsek büyük olasılıkla birçok kamu arsasının ve iş yerinin içi gözükecektir. Tabii ki bunlar yalnızca görüşler. Kesin bilgileri 16 gün sonra, 20 Ağustosta öğreneceğiz.

6 Yorum

  1. Merhaba ben bilgisayarıma the sims 3’ü yükledim yani starter pack aldım.şimdi late night yüklemeye ugrasıyorum ama anladıgım kadarıyla sıms 3 çalışıyor onu kapatın öyle devam edin late night’ı kurmaya diyor ne yapabilirim

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir