The Sims 4’te Apartman İnşa Etme Olmayacak

SimGuruSarah’ın Twitter’dan yaptığı açıklamaya göre, en azından, The Sims 4’ün ana oyununda apartman inşa edemeyeceğiz.  Ancak geçtiğimiz sene ünlü bir oyun dağıtım şirketinin kullancılarına gönderdiği mesajda Simlerini apartmanda yaşatabileceğimiz söyleniyormuş. Yani bu durumda halihazırda varolan apartmanlarda yaşayabiliyor olacağız ancak herhangi bir yeni apartman yaratamayacağız. Tabii ki apartmanlarla ilgili henüz kesin bir bilgi gelmedi. Bunu da göz ardı etmemeliyiz

sarah

0

5 Yorum

 1. Apartman sistemi ts 3 de tam oturmamıştı gök delenlerde 3-4 aile oturuyordu sürpriz olmadı bu haber

  0
 2. Sadece anaoyunda yok her zamanki gibi.. Apartmant life diye eklenti çkarsnlar sims 2deki gibi ve üstüne daha çok düşsünler artık!

  0
 3. Apartmanlar olacak lot sayısı çok az çünkü apartman olmazsa bir avuç sim olur oyunda kalabalık mekan hayalleride suya düşer

  0
 4. Bence üzücü, ancak çok mantıklı bir karar olmuş. Eğer apartman inşa edebilseydik, sonradan neden evler sadece üç katlı diye sinirlenirdik.

  0
 5. Apartman için ekstra bir eklentiye ne gerek var Allah aşkına. Her şeyin eklentisini yapacaklar yakında. Ana pakete gayette koyabilirlerdi.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir