The Sims 4’e Yeni Ücretsiz Paket mi Geliyor?

Brezilyalı bir Sims sitesi olan AlalaSims’in Twitter’da paylaştığı bir görüntü, akıllarda bir soru bırakıyor: Acaba The Sims 4 için yeni ücretsiz bir paket (free pack) mi geliyor?

Mevcut Sims Kampında çekilen bu fotoğrafta, oyunun ana ekranındaki FREE PACK bölümünde iki adet ikon görünüyor ve bir tanesi zaten daha önce sunulmuş olan Holiday Pack. Diğeri ise, sanki sunulmuş bir paket daha varmış ama indirilmemiş gibi silik görünümlü:

The Sims 4 Yeni Free Pack Ücretsiz Paket

Ve cevap gecikmedi… SimGuruLyndsay, yeni ücretsiz paketin ne olduğunu soran bir tweet için yanıt verdi: Aylar önce The Sims bültenine kayıt olan herkese verilen Grim Reaper Gitar ile geldiğini belirtti. Yani SimGuru’nun söylediğine göre, biz bu Grim Reaper gitarına sahip olduğumuz için o ikonu ana ekranımızda göremiyormuşuz. ? Bu bana biraz tuhaf geldi ama belki de gerçekten söylendiği gibidir. Ya da bir bakarsınız, yakınlarda bir FREE PACK sahibi daha oluruz, ne dersiniz? ?

7 Yorum

  1. Bende yoktu o gitar şeysi ama yine de gözükmüyodu kof bence yeni paket geliyo hazırlanın!

  2. Bana herşey ücretsiz zaten korsan indirin en iyisi başınız agrımaz enazından 1 paket 30 liralık nerdiyese 30 liraya yeni oyun alırsın bir sütü oyununuz olur

    1. bende öyle yapıyorum bütün paketleri korsan inidiriyorum evde sims 3 serisi kutulu dururken sims 4 korsan para vermeye değimiyor cunkü

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir