The Sims 4’e Yeni Bir Oyun Paketi Geliyor

Yarın TSİ 21:00 sularında The Sims 4 için büyük bir duyuru yapılacak. Duyurunun henüz tam olarak ne hakkında yapılacağı belli olmasa da SimGuru’lar Twitter hesaplarından ipuçları paylaşmayı ihmal etmedi.

SimGuruAntonio, profil fotoğrafını, alt tarafı “deniz kızını” andıran bir Sim ile değiştirdi. Bu da oyuna Island Paradise’la The Sims evrenine eklenenen deniz kızlarının geri dönüş yapıp yapmayacağı akıllara getirdi.

The Sims’in resmi Twitter hesabı ise aynı dakika içerisinde asker Simlerden oluşan bir GIF paylaştı. bu GIF ve Antonio tarafından paylaşılan resim arasında pek bir bağlantı görülmese de her iki paylaşımda da gözlerini kocaman açmış Simler olduğu görülebiliyor. SimGuru’ların insanları kandırmakta usta olduklarını bildiğimiz için en iyisi mi daha fazla yorum yapmadan saatlerin yarın 21:00’i göstermesini bekleyelim.

*Güncelleme: Yarınki duyurunun yeni bir oyun paketi hakkında olacağı kesinleşti. Ayrıca SimGuru’lar boyunları yana yatmış ve gözleri oldukça açık birçok Sim resmi paylaşıyor*

İşte bahsi geçen görüntü ve GIF:

 

4 Yorum

  1. Saçma sapan işler! Bu oyun gerçek hayat simulasyonu olması gerekir. Yok oldu eski Sims ruhu!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir