The Sims 4’e Yeni Güncelleme Geldi[31.07.2018]

Birkaç haftadır herkes tarafından merak edilen güncelleme sonunda indirilmeye sunuldu. Beklenildiği gibi genel olarak galeri geliştirmeleri içeren güncelleme aynı zamanda her zamanki gibi irili ufaklı birçok sorunu da ortadan kaldırıyor.

Bundan böyle galeriye girdiğimiz zaman içerik resimlerine basarak içeriğin yaratıcısı takip edebilecek, içeriği beğenebilecek ve içeriği ana sayfada indirebileceğiz. Arama alanı ve popüler etiketler de ekranın ortasına taşınmış. Ayrıca artık galeriye girince otomatik olarak ”Şu Anda Popüler” sekmesini göreceğiz ve böylece sürekli yenilenen bir sayfayla karşılaşacağız. Bu yeniliklerin yanı sıra galeri görsel olarak elden geçirildi ve birçok sekme yeniden isimlendirildi.

En önemli özellik ise  artık yaşam moduna geçip oyuna başlasak bile galeriye girip içerik indirebiliyor oluşumuz olmuş. Böylece gereksiz yere beklemekten kurtuluyoruz.

Güncellemeyi yapmadan önce oyununuzdaki CC’leri ve modların yedeğini alıp kaldırmayı unutmayın.

2 Yorum

  1. Bug fix olayı iyi bir şey ama tanıtmak için heyecanlanıyoruz falan diye açıklama yapacak bir şey yok. Galeri için çalışma yapılabilir ama heyecan gerektirecek bir şey yok bence. Duygularını kontrol etsinler. :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir