The Sims 4’e Yeni Güncelleme Geldi[1.44.77.1020]

The Sims 4: Seasons’ın çıkmasına çok az bir süre kalmışken The Sims Ekibi, The Sims 4 için yeni bir güncelleme yayımladı. Bu güncelleme genel olarak oyunu The Sims 4: Seasons Eklenti Paketi’ne hazırlarken aynı zamanda birkaç önemli yeni özellik de oyuna eklendi.

Eklenen önemli özelliklerin başında cam çatılar geliyor. Artık saydam çatı şekillerinden birini seçerek evlerimizin her zaman güneş ışığı almasını sağlayabileceğiz. Ayrıca oyundaki bahçıvanlık becerisi tamamen elden geçirildi. Artık daha az eforla daha fazla para kazanabileceğiz. Mesela artık her bitki günün aynı anında susayacak. Böylece her seferinde tek tek bitkileri kontrol etmek zorunda kalmayacağız. Bunların dışında Simlerimizin trait’lerini değiştirmesini sağlayacak yaşam puanıyla satın alınabilen bir iksir de oyuna eklenmiş.

Tabii bu özelliklerin yanı sıra birçok hata da oyundan giderilmiş ancak söylenenlere göre oyundaki ihtiyaç hileleri bozulmuş.

12 Yorum

  1. bir şey söylemekistiyorum siteniz çok güzel ve ben çalışmallarınızı takdir ediyorum sanki iş teklifi veriyormuşum gibi oldu da eğer türkçe yamayı yayımlıyacaksanız season çıkınca seasons ile birlikte yayımlrmısınız

  2. Harika bi güncelleme oyunu nerdeyse tamamen düzeltiyor! fakat ZLOrigin’e gelmemiş diyorlar, akşama bakıcam.

    1. ya evet işten eve gelir gelmez indirdim (saat 18.30 gibi) 22.33 şu an güncellemenin %25’i yüklenmiş, başında durmak gerekiyo ve sürekli pause/resume yapmak gerekiyor çünkü bağlantı kendiliğinden kopuyor sürekli internet hızım normal çünkü

  3. yagüncellemeden sonra dahada hata geldi cc leri aktifleştirince oyuna giremiyoruö

  4. Oyunum orijinal değil güncellemeyi nasıl yapabilirim? Ve nerden indirebilirim? Yardımcı olur musunuz?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir