The Sims 4’e Yeni Güncelleme Geldi[06.02.2018]

Geçtiğimiz günlerde The Sims serisi 18. doğum gününü kutlamıştı. The Sims 4 ekibi de The Sims’in reşit olmasına kayıtsız kalamadı ve bugün oyun için bir güncelleme yayımladı. Oldukça küçük olan güncelleme ile birlikte oyundaki birkaç hata çözülmüş ama güncellemenin asıl noktası bu değil.

Bu yeni güncellemeyle birlikte oyuna yapımı oldukça fazla zaman alan kıvırcık bir kadın saç modeli ve The Sims’in 18. yaş gününe özel sade ama hoş bir tişört eklenmiş. Eğer siz de oyununuzu güncellemek istiyorsanız Origin’e girmeniz yeterli olacaktır. Eğer Origin’den oyunun güncellemesini manuel olarak ayarladıysanız The Sims 4’ün simgesine basarak güncellemeyi başlatabilirsiniz.

Ayrıca güncellemeyi yapmadan önce modlarınızı yedekleyip oyundan kaldırmayı da unutmayın

İşte yeni saç stili ve tişört:

5 Yorum

  1. 18. yaş günü için sadece bu mu? insan kendi yaş gününe güzel bişeyler ekler be ve oyuna sosis ve salam gelmeli

  2. merhabalar, ben modlarımı yedeklemeye fırsat kalmadan origin güncelleme yapmış. tüm modlarım silindi geride kopyaladığımda gelmiyor indirilenlerden. nasıl bu problemi düzeltebilirim ?

    1. Ayarlar bolumune girip Modlari acman lazim.İnternete yazarsan nasil acacagin cikar.Ben de biliyordum da unuttum.(su an bilgisayarda degilim yazamiyorum)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir