The Sims 4’e Yeni Güncelleme Geldi

Bu aralar sık sık yapılan The Sims 4 güncellemelerine yeni bir tanesi daha eklendi. Oyunun sürümünü 1.22.22’ye yükselten bu güncellemeyi yapmak için İnternet bağlantınız açık bir şekilde Origin’e girmelisiniz. Eğer otomatik güncellemeler açıksa program kendi kendine güncellemeyi yapacaktır ancak otomatik güncellemeleri kapattıysanız The Sims 4’ün üzerine basarak güncellemeyi sizin yapmanız gerekecektir.

 Güncellemenin Önemli Detayları:

 • Simler artık akıllı telefonlarının kapaklarını değiştirebiliyor
 • The Sims 4: Get to Work’le oyuna eklenip de satın alma menüsünde çıkmayan üç adet eşya artık satın alma menüsünde gözükecek. Önceleri yalnızca iş yerlerinde bulunuyordu.
 • İsminde sorun olan bir duvar boyasının ismi uygun bir şekilde düzeltildi.
 • Hijyen seviyesi düşük iki Simin jakuzide Woohoo yaptıktan sonra takılması sorunu ortadan kaldırıldı.

8 Yorum

  1. Telefon kılıfı gelmiş işte :/ böyle küçük şeyler ekliyorlar işte TODDLER, CREATE A STYLE ve OPEN WORLD istiyoruz biz ama lanet Maxis ve EA istemiyorlar -,-

   1. Toddler uzun bir süre gelmeyecek Create a stylenin ve open worldun gelmesi imkansız gibi birşey beklemeyin :)

 1. Ya orjinal simsim var güncelleme geldi yeniledim falan bi baktım ki cclerimin hepsi gitmiş mod klasöründe var ama oyunda yok ne yapmam gerek düzelmeyecekse ne alemi kaldı yani. Birde düzelmezse diye sims 4ü nasıl resetlerim tekrardan başlatırım ilk günkü gibi?

  1. İndirdiğin CC’ler yeni güncellemeyle uyumlu değil. İndirdiğin yerdeki CC’lerin güncellenmiş hallerini baştan indirebilirsin. The Sims 4’ü resetleme şansın yok sanırım, otomatik güncelleme yapacaktır.

   1. Bilginiz için teşekkürler, bugün tekrar indirdim deneme amaçlı ama o da kabul olmadı ne yapmalıyım.. Simsin gerçekten bendeki eğlencesi bitti gibi bir şey oldu şuan..

    1. Ayarlara gir, oyun ayarlarına. Oradan “enable custom content” yap. Oyunu kapat aç cc’ler geri gelir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir