The Sims 4’e Yeni Bir Envanter Sistemi Geliyor

The Sims ekibinin yaptığı canlı yayın sadece paket için değil, aynı zamanda ana oyun için de yapıldı. Canlı yayında envanterlerin tamamen yeniden tasarlanacağı duyuruldu.

Yeni envanter sistemi ile artık birden fazla nesneyi toplu olarak seçebiliyor ve satmak için sürükleyebiliyoruz. Bunun dışında nesneleri ismine, fiyatına, hazırlanma kalitesine, yetiştirilme kalitesine, tazeliğine ve nadirliğine göre filtreleyebiliyoruz.

Eğer envanteriniz gerçekten çok doluysa ve istediğinizi bulamıyorsanız sık kullanılanlar, yeni nesneler, kitaplar, koleksiyonlar, yiyecekler, bahçecilik, beceriler, özel nesneler, elde yapılmışlar, hurdalar gibi filtreler de var.

Bu güncellemenin, 5 Haziran’da çıkacak olan Eco Lifestyle’ın yayınlanmasından kısa bir süre önce gelmesi bekleniyor.

2 Yorum

  1. Bu filtreleme sistemini o kadar çok arıyordum ki çok geç kaldılar gerçekten… Şu gelecek olan paketmiş, güncellemeymiş… Aralarından EN ÇOK buna sevindim!!! 😍😍😍 Benim için çok büyük bir eksiklikti; Sim’lerimin çantasında zibilyon tane şey olurdu ve inşa modundaki gibi arama metin kutusu arıyordu elim. Deli oluyordum bir şey bulmaya çalışırken! OH BE! ❤🤗

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir